חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

פגיעת שמיעה בעבודה

תביעות נכות מעבודה עקב פגיעות שמיעה כתוצאה מחבלה או חשיפה לרעש

פגיעה בעבודה מוגדרת בחוק ביטוח לאומי [נוסח משולב] התשנ"א-1995 כתאונת עבודה או מחלת מקצוע, כאשר הגדרת חוק הביטוח הלאומי את המונח "תאונת עבודה", היא תאונה שאירעה תוך כדי ועקב העבודה גם אם היא ארעה בדרך מהבית לעבודה או מהעבודה לבית או בהפסקה מהעבודה.

תאונת עבודה הוא מאורע פתאומי ואינו רצוני שלרוב יהיה שייך לגורם זר. המונח "מחלת מקצוע" מתייחס למחלה שנקבעה בחוק כמחלת מקצוע, המדובר ברשימה סגורה והעובד חלה בה עקב עבודתו. ככלל עובד שניזוק תוך כדי עבודתו ועקב עבודתו נראה אותו למעשה כנפגע תאונת עבודה. מחלת מקצוע הינה מחלה הנגרמת כתוצאה מעבודתו של העובד במקום עבודתו.

פגיעה בשמיעה

פגיעה בשמיעה כתוצאה מאירוע פתאומי בעבודה (כגון פיצוץ מיכל גז) או כתוצאה מחשיפה ארוכה וממושכת לרעש עשויים אף הם להיות מוכרים כתאונת עבודה. ניהול תביעה מול הביטוח הלאומי דורש בקיאות ומיומנות משפטית - משרדנו ליווה את לקוחותיו לאורך השנים בייצוג בוועדות רפואיות וערכאות משפטיות שונות החל מועדת נכים וכלה בערכאות הערעור השונות ובכלל זה בית הדין לעבודה.

למשרדנו קשר רציף עם רופאים מייעצים בתחומים שונים אשר עובדים עמנו יד ביד לטובת ייעוץ רפואי מקצועי מיטבי עבור הלקוח. משרדנו יודע להעניק לך את הליווי המשפטי והרפואי המלא מראשית הדרך ועד להכרה המיוחלת בתאונת העבודה.

משרדנו מייצג בין היתר במקרים הבאים:

  1. בעיות צרידות וקול של מורים וגננות.
  2. בעיות שמיעה טינטון עקב חשיפה לרעש מזיק במסגרת העבודה.
  3. בעיות שמיעה עקב חבלת ראש או אוזן.

פנו אלינו עתה ותנו לנו לטפל בעניינך,
התקשרו עתה לעו"ד 
אלי דורון: 054-4251054

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס