חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

ליווי משפטי-עסקי באירופה

ליווי משפטי ועסקי של אנשי עסקים ישראלים
המבקשים להרחיב פועלם העסקי לעבר יבשת אירופה

יותר ויותר אנשי עסקים ישראלים מבינים כי הדרך לפיתוח עסקם ולהגדלה מהותית של רווחתם, עוברת דרך יבשת אירופה - אלו מבינים כי יבשת אירופה, המונה מאות מיליוני אנשים, עשויה לצרוך את תוצרתם ו/או את השירות אותו הם מורגלים לתת, אם בישראל ואם במדינות אחרות, ולא אחת אף לשלם בגין מוצרים אלה סכומים העולים על התמורה המשולמת בישראל, מה שיותיר בכיס היזם הישראלי רווח העולה על זה שנותר לו מפועלו בישראל.

כך יוצא שיותר ויותר אנשי עסקים ישראלים, המייצרים ו/או המייבאים לשוק הישראלי, מבינים כי נכון יהיה להשקיע זמן, אנרגיה וכסף בהגדלת מערך השיווק של עסקם ולחדור בזהירות ובתבונה לתוך אירופה, שם ימצאו לקוחות חדשים רבים אשר יוכלו לרכוש את תוצרתם. אנשי עסקים אלה מבינים כי אם מצליחים הם בישראל, אין סיבה שלא יצליחו גם מחוצה לה - מבינים כי לשוק הישראלי תקרת זכוכית הנובעת מגודלה של המדינה וכי חדירה לאירופה פותחת בפניהם שוק בלתי מוגבל בהיקפו, כזה הגדול במאות אחוזים על זה הישראלי; ומבינים כי נכון יהיה לפזר סיכון, להימנע מתלות במדינה אחת ותחת זאת להקים פעילות עסקית נוספת, מקבילה לזו הישראלית,  אשר אינה תלויה בזו הישראלית.

הקמת מערך שיווק חכם ויעיל

בעוד שבעבר, הקמת עסק מחוץ לגבולות המדינה הייתה שמורה לארגונים גדולים ומסועפים, הרי שהיום ישראלים מבינים כי חדירה למדינות אירופה והקמת מערך שיווק חכם ויעיל נתונים בהישג יד וכי הטכנולוגיה והתקשורת המודרנית, מאפשרים להם להוציא המתוכנן אל הפועל תוך שמירה על שליטה מתחייבת במינימום עלות ובמינימום מורכבות.

יש בנמצא ישראלים המבקשים לחדור ליבשת אירופה עם תוצרתם בדרך של התקשרות עם משווקים אירופאים אשר להם המנגנון והיכולת לשווק את התוצרת בשטח אירופה ויש המעדיפים להקים במדינות אירופה עסק משלהם, אם חברה ואם התאגדות אחרת, אשר ייבא לשטח המדינה האירופאית בה מוקם העסק, את התוצרת, ישווק אותה באמצעות מנגנון מקומי אשר יוקם על ידו ובהתאם לצורך – אף ייתן שירות לרוכשים את המוצר. יש המבקשים להקים עסק עצמאי ללא שותפים, יש המבקשים לאתר שותף מקומי ולהקים עסק ביחד עמו ויש המעדיפים להשתית את פועלם על הסכמי שיווק, זכייניות ומהלכים עסקיים מגוונים.

כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, ניסיון רב בייצוג אנשי עסקים ישראלים המבקשים לחדור עם תוצרתם ליבשת אירופה. למשרדנו, הידע והיכולת לפעול יד ביד עם היזם הישראלי, החל משלב בחינת הכדאיות העסקית ועד לשלבים המתקדמים יותר, הכרוכים בתכנון מס ישראלי, תכנון מס בין לאומי, הקמת חברות בחו"ל, סיוע באיתור עובדים מקומיים, עריכת הסכמים בין לאומיים, פתיחת חשבונות בנק, עריכת חוות דעת בתחום המס ועוד.

למשרדנו סניפים באירופה ובאמצעותם נדע ללוות את הלקוח עסקית ולקדם עמו כל המתחייב לטובת הקמת המיזם והוצאתו אל הפועל בצורה רווחית, כמצופה על ידי הלקוח.


התקשר אלינו עתה ונקדם במיידי את המיזם!
התקשר עכשיו לעו"ד אלי דורון 054-4251054
 

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס