חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

טופס 5329

ייעוץ לישראלים שנדרשו על ידי מס הכנסה למלא טופס 5329

ישראלים רבים, להם אין תיק במס הכנסה, מקבלים ממס הכנסה דרישה למלא טופס 5329 - המקבל טופס זה חייב לקבל ייעוץ, נא לא למלא את הטופס לבד. לטופס זה השלכות משפטיות חשובות ולכן כל מילה הנכתבת בו חשובה, לכל מילה הנכתבת בו השלכות מס אזרחיות ופליליות ולכן משנה זהירות מתחייב.

הלכה למעשה, רשויות המס בישראל הוציאו ומוציאות דרישות למלא טופס 5329 וזאת לישראלים אשר מסיבה כזו או אחרת נקלטו במערך המחשבים של מס הכנסה כגורם המצריך בדיקה ספציפית, לרבות בחינה עניינית של המקרה שלו, בחינה לעניין הדיווחים שלו, בחינה לעניין חובתו לדווח על הכנסות וכו'.

את הדרישות למלא טופס 5329 מוציאה רשות המס לישראלים אשר מסיבה כזו או אחרת, דבר מה בהתנהלות שלהם הדליקה במחשבי מס הכנסה ובמחלקת המודיעין של מס הכנסה "נורית אדומה" המלמדת על הצורך בבדיקה. אותה נורית אדומה ייתכן ונדלקה עקב מידע ספיציפי מאוד אשר הגיע לרשויות המס בנוגע להתנהלות לא חוקית ברורה של האזרח ויתכן שהנורית נדלקה עקב אינדיקציה לעבירת מס ו/או למחדל אחר אשר לגביו אין עדיין לרשויות המס מידע מוחלט אלא מידע כללי, כזה המצריך בדיקה נוספת, נתונים נוספים ואולי דיווחים ספציפיים.

כך יוצא שכל המקבל ממס הכנסה דרישה למלא טופס 5329 נמצא תחת זכוכית מגדלת של מס הכנסה, מה שאומר שהוא נמצא במצב המחייב במיידי בחינה משפטית-מקצועית של מעמדו ובחינה מקצועית של המצב המשפטי בו הוא מצוי והחשיפות בהן הוא נתון - הבדיקה חייבת להתבצע באמצעות עו"ד המתמחה בדיני מס.

כיצד אנו יכולים לסייע לך בעניין?

משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, מתמחה בטיפול בעניינים אלה. למשרדנו, אשר לו ניסיון של עשרות שנים של טיפול בבעיות מס, הידע והניסיון לטפל במצבים בהם ישראלי מקבל דרישה למלא טופס 5329 באופן מהיר, מקצועי ואמין מתוך מטרה להביא לידי פתרון יעיל וחוקי ללקוח.

בכלל זה ימלא משרדנו את הטופס ביחד עם הלקוח וינקוט בשמו בפעולת מיידיות נדרשות, היה ונדרש, על מנת לנטרל כל חשיפה פלילית ו/או אזרחית ולנטרל בעיות פליליות העלולות להיווצר כתוצאה מההתנהלות של הלקוח ו/או לנטרל בעיות פליליות העלולות להיחשף כתוצאה מהדרישה של רשות המס מגורם ישראלי למלא את הטופס. למשרדנו ניסיון טיפול במאות תיקים בתחום ואנו משוכנעים שנדע לטפל גם בעניינך על הצד הטוב ביותר שניתן.

>> למידע נוסף בנושא ייעוץ מס מקצועי, לחצו כאן.

התקשר אלינו עתה ונטפל בעניינך במיידי!
עו"ד אלי דורון: 054-4251054    

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס