חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

תכנון מס שבח ומיסוי

תכנון מס שבח ומיסוי מקרקעין בעסקאות מכירה של נדל"ן
לרבות מכירת דירות, נכסים מסחריים ועוד

שיטת המס הישראלית, בכל הנוגע למיסוי עסקאות במקרקעין, מורכבת ומסובכת במיוחד. השינויים בחקיקה הם רבים, סוגי הנכסים הנמכרים מגוונים אף הם והעסקאות בתחום המקרקעין ואופן בנייתן הינן שונות ומשתנות, כשחלקן מורכבות יותר וחלקן מורכבות פחות, חלקן מתבצעות מול חברות, חלקן מתבצעות מול עצמאים או שותפויות וחלקן מתבצעות מול גופים הממוקמים בחו"ל לרבות חברות זרות.

כך יוצא שלתכנון המס בתחום המקרקעין חשיבות מכרעת, אם בשלב רכישת המקרקעין ואם בשלב מכירתה וכי יש בתכנון מס, חוקי ולגיטימי , ע"י עו"ד המתמחה במיסוי מקרקעין, כדי לשנות באופן מהותי את התמונה וכדי להפוך עסקה מפסידה לרווחית. כך לדוגמא, יש בנמצא מגוון רחב של ניכויים מותרים, הקלות מס ופטורים ממינים ומסוגים שונים, המתקיימים רק בהתקיים תנאים מסוימים, תנאים אותם יש למלא בדבקות, שאם לא כן, האזרח לא ייהנה מההקלה.

כיצד אנו יכולים לסייע בנושא?

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי מס שבח, יוצאי רשויות המס ויוצאי משרד המשפטית, ניסיון עשיר בכל הקשור במיסוי מקרקעין, בתכנון מס ובנקיטה בפעולות מתחייבות לטובת קבלת הנחות, פטורים וכדומה. למשרדנו ניסיון של עשרות שנים ואין ספור עסקאות אשר הושלמו, בייצוג מוכרים, קונים, יזמים, פרטיים ועוד. הכל לטובת הבטחת התנהלות חוקית ושקופה, נכונה ואפקטיבית.

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ המס, אם ללקוח ישירות ואם לעו"ד מטעמו, זה המטפל עבור הלקוח בקניה או במכירה. אנו נדע לבחון את ההתנהלות, לבחון את אופן עריכת העסקה ולתת את ייעוץ המס הנכון, זה שיבטיח תוצאה אופטימלית. ישנם מצבים בהם אנו עורכים את העסקה ואת הייעוץ המס וישנם מצבים בהם אנו מתבקשים לתת רק את ייעוץ המס בלבד.

נשמח לשלב פעולה, הכול לטובת אינטרס הלקוח.

התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות לטפל בעניינך! 
נדע לעשות זאת בהצלחה, לשביעות רצונך המלאה, במהירות ובדיסקרטיות.

התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054 

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס