תכנון מס שבח ומיסוי מקרקעין בעסקאות מכירה של נדל"ן לרבות מכירת דירות, נכסים מסחריים ועוד
 
שיטת המס הישראלית, בכל הנוגע למיסוי עסקאות במקרקעין, מורכבת ומסובכת במיוחד. השינויים בחקיקה הם רבים, סוגי הנכסים הנמכרים מגוונים אף הם והעסקאות בתחום המקרקעין ואופן בנייתן הינן שונות ומשתנות, כשחלקן מורכבות יותר וחלקן מורכבות פחות, חלקן מתבצעות מול חברות, חלקן מתבצעות מול עצמאים או שותפויות וחלקן מתבצעות מול גופים הממוקמים בחו"ל לרבות חברות זרות.
 
כך יוצא שלתכנון המס בתחום המקרקעין חשיבות מכרעת, אם בשלב רכישת המקרקעין ואם בשלב מכירתה וכי יש בתכנון מס, חוקי ולגיטימי , ע"י עו"ד המתמחה במיסוי מקרקעין, כדי לשנות באופן מהותי את התמונה וכדי להפוך עסקה מפסידה לרווחית. כך לדוגמא, יש בנמצא מגוון רחב של ניכויים מותרים, הקלות מס ופטורים ממינים ומסוגים שונים, המתקיימים רק בהתקיים תנאים מסוימים, תנאים אותם יש למלא בדבקות, שאם לא כן, האזרח לא ייהנה מההקלה.
 
כיצד אנו יכולים לסייע בנושא?
למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי מס שבח, יוצאי רשויות המס ויוצאי משרד המשפטית, ניסיון עשיר בכל הקשור במיסוי מקרקעין, בתכנון מס ובנקיטה בפעולות מתחייבות לטובת קבלת הנחות, פטורים וכדומה. למשרדנו ניסיון של עשרות שנים ואין ספור עסקאות אשר הושלמו, בייצוג מוכרים, קונים, יזמים, פרטיים ועוד. הכל לטובת הבטחת התנהלות חוקית ושקופה, נכונה ואפקטיבית.
משרדנו מתמחה במתן ייעוץ המס, אם ללקוח ישירות ואם לעו"ד מטעמו, זה המטפל עבור הלקוח בקניה או במכירה. אנו נדע לבחון את ההתנהלות, לבחון את אופן עריכת העסקה ולתת את ייעוץ המס הנכון, זה שיבטיח תוצאה אופטימלית. ישנם מצבים בהם אנו עורכים את העסקה ואת הייעוץ המס וישנם מצבים בהם אנו מתבקשים לתת רק את ייעוץ המס בלבד.
נשמח לשלב פעולה, הכול לטובת אינטרס הלקוח.
 
התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות לטפל בעניינך!  נדע לעשות זאת בהצלחה, לשביעות רצונך המלאה, במהירות ובדיסקרטיות.
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 
054-4251054
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

היתר בנייה במושב

לאחרונה טיפל משרדנו בערעור לבית המשפט העליון בנוגע להחלטתה של רשות מקרקעי ישראל שלא לחתום על בקשה להיתר בניה שאותה הגישו זוג חברי מושב. סירובה של רמ"י לחתום נבע כתוצאה מכך שהאגודה השיתופית שבה מאוגדים חברי המושב, התנגדה למתן היתר.

רכישת דירה מקבלן - ערבות חוק מכר

ערבות חוק מכר היא הכלי המרכזי לשמירת זכויותיהם של הרוכשים. מדובר בערבות בנקאית אשר ניתנת מטעם הבנק של היזם/קבלן לרוכש הדירה, במה שאמור להוות מעין "ביטוח" לכסף שהרוכש משלם בגין הדירה אותה רכש - קראו כאן עוד בנושא.

רכישת נדל"ן בוינה

ליווי משפטי מיוחד לישראלים המבקשים לרכוש דירה/נדל"ן בוינה או להקים עסק/חברה בווינה או בעיר אחר ברחבי אוסטריה - קראו כאן עוד בנושא.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם