חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

חשבונות איש קש בחו"ל

ייצוג ישראלים המחזיקים חשבונות בנק בחו"ל, תחת שמם של אנשי קש למיניהם

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים הבינו כי אחזקת כספים בחשבונות בנק בחו"ל מבלי לדווח עליהם לרשויות בישראל, הינה מסוכנת ולכן נכון לפעול לטובת הכשרת ההון, לטובת נטרול החשיפה הפלילית.

הכשרת ההון מתבצעת באמצעות הליך משפטי הקרוי גילוי מרצון ובמקרים בהם לא ניתן לבצעו באמצעות הליך זה, יודע משרדנו לנקוט בהליכים משפטיים אחרים המביאים בשורה התחתונה לידי אותה תוצאה. הכשרת ההון הנמצא בחשבון בחו"ל הופכת את הכסף ל-"לבן", לכזה שהבעלים יכול להשתמש בחשבון, להשתמש בכסף, לרכוש עמו נכסים בישראל, להעבירו לישראל ו/או לבצע עמו כל פעולה שהוא מוצא לנכון או להשאירו בחו"ל והחשוב מכל – החשיפה הפלילית מנוטרלת. עם זאת, יש בנמצא ישראלים רבים המחזיקים כספים בחשבונות בנק שאינם רשומים על שמם, אלא על שמם של אחרים, מה שלגישתם מגן עליהם ומיתר את הצורך שבהכשרת ההון ו/או בנקיטה של הליכים אחרים.

אחזקת כספים מסוכנת

לגישתנו אחזקת כספים ע"י אנשי קש כאלה או אחרים מסוכנת וזאת משום שיש בה כדי לפגוע ביכולת הבעלים האמיתי לשלוט בכספו שלו והופכת אותו לתלוי באחרים. הבעלים של הכסף יכול בנקל למצוא את עצמו עם קופה ריקה, ללא פרוטה. ברגע בו הכספים מוחזקים על ידי צדדים שלישיים, עלול הצד השלישי, במודע או בשוגג, לבצע פעולה אשר תביא לידי אובדן הכסף או היעלמו.

יתרה מזאת, היה ומשהו קורה לבעלים הרשום, היה והוא הולך לעולמו עקב אירוע כזה או אחר – אזי הבעלים האמיתי עלול למצוא את עצמו בפני בעיה. כמו כן היה ועקב חילופי מידע בין רשויות ו/או בנקים ו/או עקב סיבות אחרות ימצא הצד השלישי תחת חקירה, עלול הוא בנקל להביא לידי אובדן הכסף, אם כתוצאה מכך שהוא הבהיר לרשות כי הכסף אינו שלו ואם מטעמים אחרים. כך יוצא, שכל אותם כספים נמצאים בשליטה של גורם אחר והבעלים האמיתי צריך לחיות בפחד שמה דבר מה כזה או אחר יפגע בבעלותו. הבעיה, כמובן עלולה להתעורר גם אם הבעלים האמיתי חלה או הלך לעולמו. גלגול הבעיה לעבר היורשים המכירים פחות טוב את הנפשות הפועלות – עלול להביא לידי אובדן מלא של הכסף ושלילתו מהיורשים.

בשורה התחתונה, אחזקת כסף על ידי צד שליש, גם אם הוא מאוד אמין עליכם, הינה פעולה מסוכנת ביותר שנכון יהיה לנטרלה. נכון יהיה להביאה לידי כך שהכספים בשלמותם ירשמו על שם הבעלים האמיתי, מה שיבטיח את בעלותו, את שליטתו, את יכולתו להעביר את הכסף ו/או להוריש אותו, על פי שיקול דעתו.

כיצד אנחנו יכולים לסייע?

משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, מודע לבעיות אלה ולקשיים של בעלי הכספים. למשרדנו הניסיון והידע להביא לידי הכשרת אותם כספים, כך שבתום הליך משפטי מקצועי, קצר ומתוחכם – הכספים יוכלו להירשם על שם הבעלים האמיתי, במינימום עלות ובמינימום נזק.

משרדנו ידע לבנות עבורך בדיסקרטיות מוחלטת את אסטרטגית המס, בשקיפות ובחוקיות, על מנת להבטיח התנהלות חכמה ויעילה. אנו נדע לפעול בשם הבעלים האמיתי אל מול רשויות המס, ללא כל עזרה או מעורבות של בעל הכסף ולהביא לידי הכשרת הכספים והפיכתם לכספים "לבנים" הרשומים על שמו של הבעלים האמיתי. התקשר אלינו עתה ותן לנו לפעול לטובת הסדרת הנושא במיידי - אנו יודעים לעשות זאת ביעילות ובמקצועיות, בהתאם להוראות החוק.

אל תמתין, התקשר עתה ותן לנו אור ירוק לטובת הסדרת המתחייב! 
054-4251054 עו"ד אלי דורון

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס