חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

עסקים לא מדווחים

ייצוג ישראלים להם עסקים בחו"ל שאינם מדווחים בישראל

בבעלות ישראלים רבים עסקים בחו"ל המייצרים עבורם הכנסה, אשר מסיבות כאלה או אחרות אינה מדווחת לרשויות המס בישראל - חלק מהעסקים מייצרים הכנסות פסיביות וחלק מהעסקים מייצרים הכנסות אקטיביות, חלק מהעסקים הוקמו על ידי הישראלי עצמו וחלקם עסקים אשר הישראלי קיבל בירושה ועתה נמנע הוא מלדווח לרשויות המס בישראל על ההכנסות ועל הפעילות עצמה.

בעידן בו אנו חיים, חשיפת דבר קיומו של העסק וההכנסות אשר העסק מניב לישראלי הינה שאלה של זמן בלבד. נכון להיום, בניגוד לעבר, מערך ההסכמים בין המדינות הולך ומתפתח, מדינות ובנקים חותמים על הסכמים לחילופי מידע, האינטרנט מסייע בהעברת מידע מהירה, אמנות למניעת כפל מס הולכות ונחתמות, כך שנגישות למידע הולכת וגוברת. המלחמה העולמית בהון השחור הולכת ומתפתחת, יותר ויותר מדינות פועלות לטובת הבטחת שקיפות, כך שאכן היום, הרבה יותר מבעבר, ישראלי אשר בבעלותו עסק בחו"ל עליו נמנע הוא מלדווח בישראל, נמצא בסכנה של ממש.

כיצד אנו יכולים לסייע בעניין?

את הסכנה האמורה משרדנו יודע לנטרל. משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס יודע באמצעות הליך של גילוי מרצון אנונימי ו/או באמצעות הליכים חוקיים אחרים, לפעול בשמו של הלקוח הישראלי, ללא כל מעורבות ו/או חקירה ולהביא לידי הכשרת כל הפעילות שאינה מדווחת בישראל. למשרדנו הידע והניסיון לבנות את אסטרטגיית המס הנכונה ולהציגה בפני גורמים מוסמכים ברשויות, מבלי לחשוף את שם הלקוח ורק לאחר שנגיע להסכם עם רשות המס לתשלום מס במידה המקובלת על ידי הלקוח, נחשוף את שמו של הלקוח. משרדנו יודע להביא לידי נטרול החשיפה הפלילית ולידי הכשרה של ההון המצריך הכשרה, במינימום עלות ובמינימום נזק.

משרדנו עושה כן מזה שנים רבות כך שאין כל סיבה להותיר את מצבך ללא שינוי. נכון לפעול להכשרת ההון לאלתר - נכון וחובה לעשות זאת בטרם רשות המס תחשוף את מחדלך. כל עוד אנו אלה שניזום את ההליך, ניתן יהיה לסיימו ללא כל הרשעה פלילית, ללא חקירה, ללא קנסות וללא קשיים מיוחדים במינימום זמן ובמינימום עלות.


התקשר אלי עתה ותן לי את האפשרות לשמור עליך!
 054-4251054, עו"ד אלי דורון

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס