חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

תביעות לשון הרע

מישהו משמיץ אותך? אנו נסייע לך משפטית כנדרש

המציאות בה אנו חיים כרוכה בלא מעט השמצות, הוצאת לשרון הרע, פרסומים שקריים ו"הדלפות" של נתונים שגויים ולא נכונים, כאלה שיש בהם כדי לפגוע באחרים, אם ברמה האישית ואם ברמה העסקית, אם בדרך מפורשת ואם בדרך עקיפה. 

התחרות במדינתנו גדלה במגוון תחומים ובפועל יש בנמצא כאלה העושים רבות, לפעמים ברמה היום-יומית לטובת הכפשות של חבריהם למקצוע ו/או של גורמים אחרים, לרבות יריבים עסקיים ו/או יריבים במישורים חברתיים אחרים, מה שבסופו של יום מסב לגורמים המושמצים נזק תדמיתי וממוני.

פגיעה תדמיתית

הפגיעה התדמיתית יכול ותהא מיוחסת לפעילות עסקית כזו או אחרת, אם ברמת טיב השירות, אם ברמת טיב המוצר ואם ברמות רבות ומגוונות אחרות ויכול ותהא זו - מופנית כלפי אדם ספציפי, סגולותיו, תכונותיו, אופיו, יושרו, שמו הטוב ועוד.

כנגד אותם גורמים המפיצים כזבים, יש לפעול משפטית, באמצעות עו"ד המתמחה בתביעות הוצאת לשון הרע. כנגד אלה יש למצות את הדין באמצעות עו"ד אזרחי מומחה בתחום הוצאת לשון הרע ולגרום למזיק, על סמך הליכים משפטים מוצקים, להצטער משפטית על שהפיצו כזב ו/או על מעשיהם ולגרום להם לשלם על אותה התנהלות.

הליך מסוג זה חשוב משום שיש בו כדי להרתיע את אותו גורם מפיץ ואחרים מלחזור בעתיד על עוולתו זו. בנוסף, יש בהליך זה, כדי לפצות את הנפגע בגין העוול שנגרם לו. בנוסף, יש בהליך המשפטי כדי לתקן את העוול שנגזרם לניזוק, בדרך של פרסום פסיקת בית משפט לפיה, לדוגמא, אותו גורם מפיץ, פעל ממניעים זרים ומשכך, עליו לפצות את הגורם הנפגע.

כיצד אנו יכולים לסייע בנושא?

משרדנו, מורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח, חלקם יוצאי רשויות המס, אשר להם התמחות ובקיאות ייחודית בניהול משפטים בתחום של הוצאת לשון הרע. עו"ד ממשרדנו המתמחים בתביעות הוצאת לשון הרע, בקיאים בפסיקה העדכנית, בתחשיבים האפשריים, בהערכת הנזק, בראיות הנדרשות ובאופן איסופן, כמו גם בהוראות החוק הרלוונטיות, הכול לטובת חשיבה מקורית ומתן מענה מנצח.

לשון אחר, למשרדנו הכלים הראיתיים, החוקרים והמשפטנים הראויים, המתמחים בדיני קניין רוחני, לטובת תקיפת אותם גורמים מפיצים והוצאת האמת והצדק לאור. אשר על כן, משרדנו, ישמח באם תיתן לנו את הזכות לטפל בעניינך .

התקשר אלינו עתה וניכנס לפעולה מיידית!
עו"ד אלי דורון 054-4251054     

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס