ייצוג חייבים בהליכים מול הנושים, לשכת ההוצאה לפועל וכו'
 
המציאות בה אנו חיים אינה תמיד קלה - השוק לחוץ, התחרות קשה, מקומות העבודה לא בהכרח יציבים, מזמיני העבודה לא תמיד משלמים ולקוחות עמם אנו עובדים, לא תמיד אמינים. התחרות גדולה, הדרישות גדולות לא פחות וכל אלה, מטבע הדברים, מקשים עלינו לשרוד.
מה שקבוע ולרוב נתון במגמת עליה, אלו הן ההוצאות דווקא, אם העסקיות ואם הפרטיות. אלה אינן תלויות בהכרח בהכנסות, אלה באות מאליהן והחובה לתשלומן היא זו שעומדת לנגד עינינו והיא זו שמכניסה אותנו למרדף יום יומי קשה של פרנסה ועבודה. מצב דברים זה מביא, לא אחת, עסקים ופרטים לקושי זרמי כזה המקשה על העסק או הפרטי לעמוד בהתחייבויות הכספיות ועקב זאת, לקריסה כלכלית ו/או לקשיים כלכליים אחרים.
יכול והקריסה תהא בהיקף של מיליוני שקלים ויכול שתהא בהיקף של עשרות אלפים - בשני המקרים, עלול האדם החב את הכסף להימצא במצוקה קשה ואמיתית, כזו המקשה עליו להתקיים ולקיים את משפחתו ובני ביתו בצורה מינימאלית ראויה, מה שמחייב התערבות משפטית.

כיצד אנחנו יכולים לסייע לך?
למשרדנו, ניסיון של עשרות שנים ומאות חייבים, אשר מצאו את עצמם מתמודדים עם קושי תזרימי המצריך מעורבות משפטית מהירה, בניסיון לאפשר ניהול עורך חיים נורמלי. במהלך שנים אלה טיפלנו ועודנו מטפלים במאות מקרים בהם בעל עסק או פרטי מצא את עצמו כמי שאינו מסוגל לקיים את התחייבויותיו כלפי ספקים, עובדים ונושים אחרים וכתוצאה מכך, מצא הוא את עצמו בעין הסערה, כשמטר של הליכי הוצאה לפועל, תביעות וכדומה מופעלים נגדו, ממגוון רחב של כיוונים, בניסיון לגבות ממנו את חובותיו הפתוחים.
משרדנו, בכל אותם מקרים, ידע לפעול בשמו של החייב בתבונה, תוך ניצול כלים משפטיים נהוגים ושיטות עבודה ייחודיות שפותחו על ידי צוות המשרד ובאמצעות אלה – אפשר לחייב לחזור לשגרת חיים תקינה ועד מהרה – אף לפתוח דף חדש בחייו. משרדנו מכיר היטב את החוקים, פסקי הדין והתקנות העומדים לזכות החייב ואת ההגנות המשפטיות המאפשרות לחייב לקבל ממערכת המשפט בשעתו הקשה.
משרדנו אף יודע לעשות שימוש משכיל בכל אלה לטובת המקרה הספציפי, לטובת מציאת פתרון שיצמצם עד למינימום את הנזק שנגרם לחייב ממילא. משרדנו, ידע לפעול בשם החייב ולהנחות אותו ברגעים הקריטיים ובמיוחד – ידע משרדנו לעזור לחייב שלא לבצע טעויות משפטיות קשות העלולות, שלא מדעת וכתוצאה מהלחץ שנוצר, לפגוע קשות ביכולת החייב לצאת מהמצב בצורה חוקית ותקינה.  
 
החוק, המערכת ודיני המדינה
נוסיף כי החוק במדינה מכיר בכך שאדם יכול להיכנס לקושי תזרימי עקב טעות בשיקול דעת, חוסר מזל או כתוצאה מסיבות תמות לב אחרות ולכן מאפשר הוא לאותו אדם לפנות לבית המשפט, בהליך נכון, בבקשה לעזרה. המערכת מודעת לכך שאנשים טועים, שאנשים נופלים, שאנשים נותרים ללא כל, תוך הותרת חייבים רבים המחכים לכספם ובכל זאת, מאפשרת היא לאותם חייבים להתמודד עם המצב ולקיים אורך חיים תקין, על אף החובות והמחדל.
המערכת המשפטית מודעת לכך שאדם החייב כספים יכול להפסיד את נכסיו, אך לא מעבר לכך, כך שלאחר שנכסיו נלקחו ממנו לטובת הנושים, אין כל הצדקה להתעלל בו. יש לאפשר לחייב לקיים את משפחתו ולאפשר לו באופן הדרגתי להשתקם ולחזור למעגל המועסקים, היצרנים והמתקיימים. המערכת גם מודעת לכך שיש בנמצא הרבה ישראלים שקרסו כלכלית וכדומה, אבל בזכות ייעוץ משפטי נכון וטיפול משפטי בכל נושא החובות, הצליחו אלה לחזור למעגל העבודה, להפסיק להיות נטל על החברה ואף לפרוץ עסקית בצורה חכמה ומשכילה, המבוססת על ניסיון העבר. המערכת יודעת כי יש לאפשר לחייב תם הלב, להבדיל מהרמאי, "לנקות שולחן" ולפתוח דף חדש, הכול בכפוף לכך שאין מקור הקריסה הכלכלית ברמייה וכי החייב לא ביצע, בסמוך לקריסה, מהלכים פליליים ו/או בלתי תקינים הכרוכים בהברחת נכסים וכדומה.
החוק מכיר בכך שיתכנו מצבים בהם אדם חייב כספים בסכומים העולים על יכולת הפירעון שלו ומשכך הגדיר הוא דרכים ומהלכים המאפשרים לאותו אדם להתנהל במסגרת התקציבית המוגבלת ואף להגיע למצב בו הוא מוחק את חובות העבר ופותח דף חדש. על פי דיני המדינה, אדם החייב כסף כתוצאה מהתנהלות כושלת או מהתנהלות תמת לב אחרת – אינו בגדר עבריין ומשכך – יש לעזור לו. יש לאפשר לו לעשות את הנדרש על מנת להמשיך ולנהל את חייו, להיות מסוגל לשלם את המתחייב לטובת בריאות, מדור, מזון וכדומה ורק את היתרה להפריש לטובת תשלום לגורמים להם הוא חייב כספים. החוק אף מאפשר, במסגרת הליכים של פשיטת רגל, לדוגמא, להביא לידי מחיקת החוב ולהסרת המחדל לטובת פתיחת פרק חדש ונקי מחובות.
 
ייעוץ משפטי איכותי, חכם ומתוחכם
משרדנו, המורכב ממבחר עו"ד הוצאה לפועל וכן רו"ח, חלקם יוצאי משרד המשפטים ורשויות אחרות, מודע היטב לקשיים בהם נמצא החייב. משרדנו טיפל ומטפל בלקוחות רבים אשר התנהלו ברווחה עד למועד מסוים בו אירע משבר, ומאותו מועד מצאו את עצמם בפני מציאות קשה, אשר אילצה אותם לשנות את דפוס התנהגותם. ניסיונו זה של משרדנו, מאפשר לנו לתת לחייב ייעוץ משפטי איכותי, חכם ומתוחכם, הלוקח בחשבון את מכלול השיקולים, הבוחן את כלל הנכסים של החייב ואופי עסקיו, ככול ויש בנמצא כאלה ויודע הוא, תוך חשיבה יצירתית, למצוא לחייב את הפתרון המתאים ביותר, זה שיאפשר לו, לבלום את הנושים, למנוע כניסת מעקלים לביתו ובסופו של יום – להגיע למצב בו יכול הוא לפתוח דף חדש בחייו.
משרדנו מודע למצוקה ולכן סיגל הוא שיטות המאפשרות לו לקדם פתרון במהירות וביעילות - למשרדנו מערך מחשבים מתקדם, המחובר בצורה ישירה למחשבי ההוצאה לפועל, כמו גם צוות מיומן, אשר לו עשרות שנות ניסיון בתחום ההוצאה לפועל, כך שיש לנו את הכלים והידע לעזור לחייב לפעול במהירות.
 
למשרדנו ההכשרה, המוטיבציה והרצון לחלץ אותך ואת בני ביתך מהמצב בו הנך נמצא, בהצלחה. נעשה זאת ביעילות, באמינות ובמסירות חסרת פשרות. הבעיה שלך הופכת להיות הבעיה שלנו ואנו נעשה כל שניתן על מנת להשלים את הטיפול במהירות ולהפוך אותך לעוד שגריר מרוצה פועלנו, כזה שיצא מהמשרד עם תחושת סיפוק ויהיה זה שישלח לטיפולנו את הלקוחות הבאים - אנו מבחינתנו נעשה כל שהדין מאפשר על מנת להוציאך מהמצב בבטחה!
 
התקשר עתה ותן לנו את הזכות לקדם עניינך באופן אינטימי, אינטנסיבי ומקצועי:
מחכה לך, התקשר לנייד 
054-4251054 (אלי דורון)  
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

רכשתם נכס? מהרו ורשמו הערת אזהרה במהרה!

במסגרת פסק דין אשר ניתן בבית המשפט המחוזי בחיפה נדונה סוגיית התחרות שבין מתן עיקולים בפועל על קרקע לבין טענה להתחייבות חוזית אשר לא השתכללה לכדי רישום. לאחר חתימת עסקה במקרקעין חשוב מאוד כדבר ראשון לרשום הערת אזהרה ולדווח על העסקה לרשויות המס.

קצבת עובדים בפשיטת רגל ובפירוק תאגיד

פרק ח' לחוק הביטוח הלאומי [נוסח משולב] עוסק ב-"ביטוח זכויות עובדים בפשיטת רגל ובפירוק תאגיד" ומקנה לעובדים את הזכות הבסיסית לתבוע את שכרם המגיע להם ממעביד שהפך לחדל פירעון, מן המוסד לביטוח לאומי.

הליך פשיטת הרגל בראי הרפורמה

דיני פשיטת הרגל עוסקים במצב בו אדם אינו יכול לשלם את חובותיו. הישות הסטטוטורית המפקחת על פשיטת הרגל הוא הכונס הרשמי. הצורך בפיקוח נובע מהעובדה שבהליכי חדלות פירעון מעורבים צדדים רבים אשר עניינם ההדדי, ולעתים השונה, עשוי להיות מפוקח בצורה הטובה ביותר בידי גורם ניטרלי ונטול פניות.

גישה לתיבת הדוא"ל של חייב בפשיטת רגל שנחשד בהסתרת הכנסות

בפסק דין במסגרת תיק פשיטת רגל שניתן לאחרונה על-ידי בית המשפט העליון (רע"א 129/17 עו"ד ריחני נ' סטריקובסקי) נדון ערעורו של "המנהל המיוחד" אשר ביקש לקבל את תכתובת הדוא"ל של החייב. המנהל המיוחד סבר כי החייב מסתיר הכנסות רבות אשר ניתן לגלותן דרך קבלת תכתובותיו של החייב.

פטור ממס הכנסה לנכים ועיוורים - ס' 9(5) לפקודת מס הכנסה

ציבור רחב, ביניהם אזרחים עם מוגבלויות ובעיות רפואיות שונות, אינו תמיד מודע או חשוף למלוא הזכויות המוקנות לו ע"פ חוק. בפקודת מס הכנסה קיימת הטבת מס משמעותית אשר באה לידי ביטוי באפשרות לקבל פטור מתשלום מס על הכנסותיהם של עיוורים ונכים קשים, זאת כמובן בתנאים המנויים בחוק, בהתחשב בתקופת הנכות ובסוג ההכנסה של הנישום.

הוצאה לפועל - טענת "פרעתי"

טענת "פרעתי" הקבועה בסעיף 19 לחוק ההוצאה לפועל, תשכ"ז-1967 מאפשרת לחייב, הטוען כי מילא אחר פסק הדין שניתן בעניינו או שאינו חייב עוד למלא אחריו, כולו או מקצתו, להגיש בקשה בעניין זה לרשם ההוצאה לפועל, תוך שהחוק מסמיך את רשם ההוצאה לפועל לקבוע אם ובאיזו מידה מוטל עוד על החייב למלא אחר פסק הדין.

הצעת חוק ההוצאה לפועל - תיקון הפטר לחייב מוגבל באמצעים

מאמר זה עוסק בהצעת חוק שהונחה על שולחן הכנסת על ידי חברי הכנסת חיים אורון, אילן גילאון וניצן הורוביץ, שעיקרה, מתן הפטר לחייב מוגבל באמצעים מעל גיל 67 אשר תיקו מתנהל בהוצאה לפועל במשך חמש שנים לפחות והוכרז עליו כי הוא מוגבל באמצעים.

חוק ההוצאה לפועל - חוק סוציאלי או חוק דרקוני?

מערכת ההוצאה לפועל נתפסת בתודעה הציבורית בכלל ובעיני החייבים בפרט כמערכת דרקונית שמטרתה העיקרית מסתכמת בירידה לנכסיו של החייב לעיתים את המעט אשר מצוי בידיו.

חקירת יכולת על פי חוק ההוצאה לפועל

חקירת היכולת בהליך ההוצאה לפועל היא השלב שלאחר מתן פסק הדין, מטרתה היא לבחון את יכולתו של החייב לעמוד בתשלום בחוב ובהסדר התשלומים עליו הוחלט בפסק הדין. הסמכות לפתיחה בחקירת היכולת ניתנת לרשם ההוצאה לפועל, או על פי בקשת החייב.

עו"ד המתמחה בהוצאה לפועל – תפקידו וחשיבותו

הוצאה לפועל מהווה הליך המשמש אדם לשם מימוש פסק דין או מסמכים המקנים זכויות כספיות כגון שטר משכנתא, שטר חוב או המחאה.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם