חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

מס שבח ומקרקעין

טיפול בענייני מיסוי מקרקעין, מס שבח, מס רכישה ועוד

משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח אשר בעברם שמשו כעו"ד של רשויות המס ושל רשויות מיסוי מקרקעין ומס שבח בפרט. במסגרת זו, נרכש על ידינו ניסיון רב בכל הקשור בטיפול בענייני מס שבח, מס רכישה, בטיפול בשומות מס שבח, בתכנוני מס הנוגעים במיזמי ועסקאות נדל"ן ועוד.

יוצא כי למשרדנו ניסיון רב בכל הקשור בתכנון עסקאות נדל"ן ברמת המס, כך שנדע לתכנן את העסקה בצורה חוקית המתיישבת עם האינטרסים של הלקוח, תוך מקסום המתאפשר על פי דין. יתרה מזאת, הואיל ולמשרדנו מחלקת נדל"ן, נדע, מעבר לתכנון המס, לערוך את מערך ההסכמים, רכישה, קניה, קומבינציה ועוד, כך שאנו נקדם את העסקה עבורך ולמענה ונאפשר לך להביאה לידי השלמה.

כמו כן, למשרד הידע והניסיון בכל הקשור בהתנהלות אל מול מס שבח ורשויות המס בכלל, דיווח על העסקה לרשויות מס שבח וטפול בעסקה מול הרשות לאחר הגשת הדיווח. משרדנו ידע לקדם עבורך כל פעולה נדרשת על מנת שהעסקה אכן תעבור בצורה חוקית וחלקה, ללא חבות מס העולה על זו שדווחה ותוכננה מראש על ידי המוכר, היזם או כל גורם אחר הקשור לעסקה.

ייצוג משפטי מקצועי וחכם מול רשויות המס

ניסיון משרדנו מלמד, כי בכל מקרה בו רשות מס שבח דורשת מצד לעסקה מס נוסף, יש בנמצא אפשרות להתמודד עם המחלוקת בדרך של השגה ו/או בדרך דומה אחרת ולהביא לידי סיום המחלוקת מבלי להגיע להתדיינות משפטית. רק במקרים חריגים, הבעיה אינה נפתרת בכותלי רשות המס ובאותם מקרים ידע משרדנו לפעול את מול הערכאות בשמך.

משרדנו, הבקיא בדיני מיסוי מקרקעין, בחקיקה ובפסיקה העדכנית בתחום המס, ידע לייצג אותך בצורה מקצועית וחכמה את מול רשויות המס ולהביא עבורך את הפתרון האופטימאלי למקרה. כאמור, במשרדנו, עו"ד, כלכלנים ורו"ח אשר להם ניסיון טיפול באלפי תיקים, כך שהידע המצטבר ממונף על ידנו לטובת המקרה הפרטי שלך ולסיומו בדרך הנכונה והראויה ביותר.

התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות לטפל בענייך זה:
נייד 054-4251054 (אלי דורון)  

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס