חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

תביעות משרד הביטחון

ייצוג חיילים וחיילים משוחררים בפני משרד הביטחון

מדינתנו, כידוע, מושתתת על צבא הגנה לישראל - צבא פעיל, גדול ונמרץ, הפועל ללא הפסק לטובת שמירה על בטחון המדינה ותושביה. הגיוס לצבא הינו בדר"כ חובה ומשכך, האחריות על שלום ובריאות החיילים חלה על המדינה והמדינה היא זו שאמורה לפצות בגין כל פגיעה.

לאור זאת, כל נזק פיזי או נפשי שנגרם לחייל כתוצאה משירותו הצבאי ו/או מכל עניין אחר במהלך השירות, לרבות נסיעות והגעה לבסיס, קל וחומר – במקרה של פגיעה עקב אימונים או לוחמה – יחולו על צה"ל. במקרה של אירוע כזה או אחר ו/או מפגיעה כזו או אחרת, על החייל לתבוע את זכויותיו ממשרד הביטחון ולקבל פיצוי ו/או קצבה חודשית אשר ישקפו את הנזק שנגרם לו כתוצאה מהאירוע.

יתרה מזאת, היה ובחלוף פרק זמן, מהמועד בו נקבעה הזכאות לפיצוי, ארעה החמרה במצבו, רשאי הנפגע לחזור למשרד הביטחון, לטעון להרעה במצבו ולבקש הגדלה של הגמלה ו/או כל תשלום אחר לו הוא זכאי. לטובת קבלת מלא הזכויות נכון יהיה מצד הנפגע להתנהל חכם ולשם כך, נכון יהיה להתנהל באמצעות מי שבקיא בכל הקשור בדין האמור ובאמצעות מי שבקיא בכלל בהוראות החוק, בסוגיות הרפואיות העומדות על הפרק ועוד.

סיוע משפטי נדרש

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח, חלקם יוצאי משרד המשפטים, ניסיון ספציפי בייצוג נפגעים אל מול משרד הביטחון. למשרדנו הבקיאות הנדרשת ובכלל זה - מערך של רופאים מומחים, חוקרים ויועצים נוספים – אשר ביחד עמם נדע לגבש עבורך את תביעת הפיצוי הנדרשת ובאמצעות אלה נדע להביא עבורך את מלא הפיצוי לו הנך זכאי על פי דין. אנו מודעים לכך כי התנהלות מול הועדות חייבת להיות מאוד מדויקת ומאוד מקצועית. אנו מודעים לכך כי בפני הועדות מגיעים לא אחת מתחזים למיניהם וכאלה אשר אינם זכאים להטבה, מה שמגביר את חשדנות חברי הועדה.

משרדנו, ידע לנטרל את אותן חששות ולהציג בפני הגורמים המחליטים את העובדות בצורה שקופה וחוקית, תוך הפניה לחקיקה הרלוונטית והפסיקה העדכנית, מה שבסופו של יום ייתן לנפגע את מקסימום ההטבה לה הוא זכאי.

התקשר/י אלי עתה ותנו לנו את הזכות להביא לך את ההטבה לה את/ה זכאי/ת לקבל!
עו"ד אלי דורון: 054-4251054   

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס