ייצוג חיילים וחיילים משוחררים בפני משרד הביטחון

מדינתנו, כידוע, מושתתת על צבא הגנה לישראל - צבא פעיל, גדול ונמרץ, הפועל ללא הפסק לטובת שמירה על בטחון המדינה ותושביה.
הגיוס לצבא הינו בדר"כ חובה ומשכך, האחריות על שלום ובריאות החיילים חלה על המדינה והמדינה היא זו שאמורה לפצות בגין כל פגיעה.

 
לאור זאת, כל נזק פיזי או נפשי שנגרם לחייל כתוצאה משירותו הצבאי ו/או מכל עניין אחר במהלך השירות, לרבות נסיעות והגעה לבסיס, קל וחומר – במקרה של פגיעה עקב אימונים או לוחמה – יחולו על צה"ל. במקרה של אירוע כזה או אחר ו/או מפגיעה כזו או אחרת, על החייל לתבוע את זכויותיו ממשרד הביטחון ולקבל פיצוי ו/או קצבה חודשית אשר ישקפו את הנזק שנגרם לו כתוצאה מהאירוע. יתרה מזאת, היה ובחלוף פרק זמן, מהמועד בו נקבעה הזכאות לפיצוי, ארעה החמרה במצבו, רשאי הנפגע לחזור למשרד הביטחון, לטעון להרעה במצבו ולבקש הגדלה של הגמלה ו/או כל תשלום אחר לו הוא זכאי. לטובת קבלת מלא הזכויות נכון יהיה מצד הנפגע להתנהל חכם ולשם כך, נכון יהיה להתנהל באמצעות מי שבקיא בכל הקשור בדין האמור ובאמצעות מי שבקיא בכלל בהוראות החוק, בסוגיות הרפואיות העומדות על הפרק ועוד.
 
סיוע משפטי נדרש
למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח, חלקם יוצאי משרד המשפטים, ניסיון ספציפי בייצוג נפגעים אל מול משרד הביטחון. למשרדנו הבקיאות הנדרשת ובכלל זה - מערך של רופאים מומחים, חוקרים ויועצים נוספים – אשר ביחד עמם נדע לגבש עבורך את תביעת הפיצוי הנדרשת ובאמצעות אלה נדע להביא עבורך את מלא הפיצוי לו הנך זכאי על פי דין. אנו מודעים לכך כי התנהלות מול הועדות חייבת להיות מאוד מדויקת ומאוד מקצועית. אנו מודעים לכך כי בפני הועדות מגיעים לא אחת מתחזים למיניהם וכאלה אשר אינם זכאים להטבה, מה שמגביר את חשדנות חברי הועדה. משרדנו, ידע לנטרל את אותן חששות ולהציג בפני הגורמים המחליטים את העובדות בצורה שקופה וחוקית, תוך הפניה לחקיקה הרלוונטית והפסיקה העדכנית, מה שבסופו של יום ייתן לנפגע את מקסימום ההטבה לה הוא זכאי.
 
התקשר/י אלי עתה ותנו לנו את הזכות להביא לך את ההטבה לה את/ה זכאי/ת לקבל!
עו"ד אלי דורון: 
054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

אובדן כושר עבודה

במשרדנו מחלקת דיני ביטוח ונזיקין גדולה בה מועסקים עו"ד אשר להם גם הכשרת וותק של שנים כסוכני ביטוח - אנו נדע ללוות אותך בין האותיות הקטנות של הפוליסה ועד קבלת הגימלה שמגיעה לך.

מוסך יפצה לקוחה בגין נזק גוף שנגרם בעת טיפול ברכבה

תובעת קיבלה פיצוי בסך 525,000 ₪ בגין נזקי גוף שנגרמו לה בעת ביקורה במוסך בעיר בדרום הארץ שהפר את חובת האחריות כלפיה כמי שביקרה בשטחו וכי הוא התרשל עת לא שמר על כללי הבטיחות במקום.

תביעות לגימלת ביטוח סיעוד

משרדנו מלווה את לקוחותיו לאורך השנים בייצוג בבדיקות רפואיות מטעם חברות הביטוח וערכאות משפטיות שונות ובכלל זה בערכאות הערעור - לחצו כאן לפרטים המלאים.

ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי

ההתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי היא לא קלה, התנהלות המחייבת התמקצעות ומקצוענות, שכן החוק בנושא מורכב, בנוי מהרבה תיקוני ושינויי חוק, כך שרק מי שבקיא ממש בהוראות החוק, באופן ההתנהלות המוסד, בוועדות הקיימות בתחום וכו' - ידע להביא את התוצאה הרצויה.

קצבת אזרח ותיק (קצבת זקנה) למי שעזב את ישראל וחי בחו"ל

אדם שעזב את ישראל וחי בחו"ל ימשיך לקבל את קצבת הזקנה למשך שלושה חודשים נוספים ובתנאים מסוימים ימשיך לקבל הקצבה מעבר לתקופה זו כמפורט להלן.

קצבת הבטחת הכנסה

המוסד לביטוח לאומי ביישומו את חוק הבטחת הכנסה התשמ"א-1980, מכיר באפשרות להעניק קצבת השלמת הכנסה עבור מבוטחים שהכנסתם מזערית/ מינימלית דיה, ואו שאין בידם כלל מקור לפרנסה.

קצבת תלויים - ביטוח לאומי

קצבת תלויים משולמת לאלמנה כאשר בעלה נפטר כתוצאה מארוע בעבודה שהוכר על ידי המוסד לביטוח לאומי, להבדיל מגמלת שאירים לה זכאית כל אלמנה שבעלה נפטר, תהא הסיבה אשר תהא. לרוב, קצבת התלויים תהא גבוהה באופן משמעותי מגמלת השאירים, הואיל וקצבת התלויים משולמת כאחוז ממשכורתו של הבעל שנפטר ומהווה פונקציה של השכר שהשתכר הנפטר, בעוד קיצבת השארים קבועה על פי פרמטרים הקבועים בחוק.

ביטול ועדות הנכות בביטוח הלאומי – העת לרפורמה?

אנשים רבים ברחבי מדינת ישראל מוצאים עצמם סובלים מבעיות רפואיות כאלה ואחרות אשר בגינן נמצאים הם בהליך להכרה בזכותם כנכה בביטוח הלאומי ומחכים לוועדה רפואית אשר תקבע את אחוזי נכותם.

זכאות לגמלת ניידות מביטוח לאומי

ילדים ומבוגרים הסובלים מליקוי ברגליים המגביל אותם בניידות עשויים להיות זכאים לגמלת ניידות מהמוסד לביטוח לאומי. רוב ההטבות ניתנות לבעל הרכב אולם ישנן הטבות גם למי שאינו בעל הרכב והינו מורשה נהיגה. מורשה נהיגה הינו קרוב משפחה או מטפל המתגורר עם המוגבל בניידות אשר הורשה ע"י המוסד לביטוח לאומי לנהוג ברכבו של המוגבל בניידות.

וועדה רפואית בביטוח הלאומי - כיצד להתכונן ומאילו מוקשים יש להיזהר?

אנשים רבים מוצאים עצמם סובלים מבעיות רפואיות כאלה ואחרות. על-מנת לדאוג לרווחתם הקימה מדינת ישראל את הביטוח הלאומי. הביטוח הלאומי פועל כשם שביטוח פרטי פועל, אלא שבניגוד לביטוח פרטי, את דמי הביטוח הלאומי אזרחי המדינה מחויבים לשלם.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם