סניף רמת גן: 03-6109100
סניף חיפה: 04-8147500
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

שירותי המשרד

אופציות בינאריות

אופציות בינאריות - הקמה של פלטפורמות משפטיות

תחום האופציות הבינאריות הינו תחום שהולך ומתחזק במדינה ובעולם בכלל, תחום אשר התמקצעות בו והתנהלות נכונה עשויה להניב רווחים כספים בלתי מוגבלים (!!!) עבור מפעילי הפלטפורמה.

יחד עם זאת, פלטפורמה משפטית מסוג זה יכול שתבנה במגוון רחב של אופנים המשלבים, זירת מסחר במדינה זרה, חברת שיווק וטלמרקטינג בישראל או במדינות אחרות, חשבונות בנק וסליקה בין לאומית, רגולציה ועוד. האופנים והמבנים האפשריים רבים ומגוונים, יחד עם זאת, יש בנמצא חשיבות מכרעת לבנות את הדברים בצורה חוקית ושקופה, כך שאלה שמפעילים את המבנה העסקי ואת המיזם, אכן יוכלו להתנהל בצורה חוקית, מבלי לחשוש מהסתבכות עם רשויות המדינה ו/או מבלי להימצא בחשיפת מס כזו או אחרת, מה שמחייב התנהלות – חוקית ושקופה.

פתרון משפטי ועסקי מלא

משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, יוצאי רשויות מס, מתמחה בבנייה של פלטפורמות מסוג זה ולמעשה יש ביכולתנו לספק ללקוח פתרון מלא, המתחיל בהקמת המבנה, בעריכת הסכמים בין השותפים, בעריכת התקשרויות חוזיות, בהקמה של חברות ישראליות ובין-לאומיות, בקבלת אישורים מרשויות המס ובהמצאת חוות דעת משפטיות המבטיחות שקיפות מלאה.

משרדנו משוכנע כי שקט תעשייתי מחייב עבודה חוקית ושקופה. עוד מאמין משרדנו, כי יש בנמצא דרכים חוקיות ושקופות למהדרין לטובת הוצאה אל הפועל של מיזמים מסוג זה. יתרה מזאת, משרדנו ידע לעזור לאותם ישראלים אשר החלו את דרכם בתחום בצורה לא חוקית ועתה מבקשים הם ליישר קו ולהתנהל באופן תקין וחוקי. אנו נדע להתאים ללקוח את המבנה המתאים לו ולגרום לכך כי הוא יוכל להרוויח  מהמבנה את המקסימום הניתן ע"פ דין.

תן לנו לשמור עליך, תן לנו להוציא עבורך אל הפועל את המיזם!
התקשר עתה ונטפל בנדרש, במיידי - עו"ד אלי דורון: 054-4251054

 

© כל הזכויות שמורות לדורון, טיקוצקי, צדרבוים עורכי דין