חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

תביעות ליקויי בניה

למשרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח, הנדסאים וכלכלנים, הידע והניסיון בטיפול בתביעות אשר עניינן בליקויי בניה אשר נגרמו כתוצאה מעבודות בניה לא תקינות ו/או לא ראויות, כאלה אשר משאירות את הדייר עם נכס פגום, מה שפוגע בשווי הנכס ו/או ביכולת של הדייר ליהנות מהנכס.

ליקויי בניה הפכו להיות מכת מדינה - קבלנים, משפצים ויזמים נמנעים, לא אחת, מלבצע את העבודה המוסכמת עמם בצורה בהתאם לתקנים הקבועים בחוק ו/או בצורה תקינה, מה שבסופו של יום מסב לדיירים נזק רב, פוגע באיכות החיים שלהם, מייצר נזילות, רטיבות, פגיעה בבטיחות ועוד.

עילת תביעה

נזק מסוג זה מקים עילת תביעה, עילות אותן יש לתרגם לאקט משפטי אשר אמור להביא לידי השלמת המלאכה, תיקון המחדלים ו/או לתשלום פיצוי כספי לנפגעים ממחדלים אלה. ליקויים בבניה שקולים להפרת התחייבות חוזית של הקבלן ובנוסף לעוולה אזרחית, מה שמזכה את הנפגעים לתבוע בגין אלה את אלה שאחראים לנזק – היזם, הקבלן, האדריכל, המפקח, הבנק המלווה ועוד ועוד.

לצערנו, רבים מהקבלנים "בונים" על כך שהדייר לא יתבע את הנזק שנגרם לו עקב אותה עבודה רשלנית ולכן אין הם עושים באמת ובתמים את הנדרש מהם על מנת שהעבודה אכן תושלם בצורה המכבדת את המקצוע ואת הלקוח.

משרדנו, מודע למצוקות אלה ומשכך פיתח הוא שיטות באמצעותן ידע הוא לתבוע את כל אלה אשר אחראים לנזקים ולבניה הלא חוקית ולמצות את הדין עם אותם גורמים שבסופו של יום הסבו נזק. נדע לעשות כן בהישען על חוות דעת הנדסאית ובאמצעות כלים אשר יאלצו את הקבלן והאחרים להתמודד עם הטענות ולספוג את כל אותם נזקים שנגרמו מהתנהלותם זו.

משרדנו ידע לנהל מאבק עיקש, עד מיצוי הדין ועד להבאת פתרון המתיישב עם מה שבאמת מגיע לדיירים - אנו מייצגים פרטים, ועדי בתים, שכונות ועוד.

התקשר עתה ותן לנו את האפשרות לשמור עליך: 054-4251054

 

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס