חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

הרחבת פעילות בחו"ל

מרוויח מפעילות בחו"ל עליה לא דיווחת בישראל? זמן לנטרל את החשיפה הפלילית 

המוח הישראלי הוא מוח יצירתי. הוא מוח שלוקח את הישראלי לאין ספור מקומות בעולם, לאין ספור רעיונות ואין ספור מיזמים. המוח שלנו לא יודע את משמעות המילה "לא" - יסגרו בפניו את הדלת הוא יכנס מהחלון, יסגרו את החלון, הוא יכנס מהגג...

יצירתיות זו, לוקחת אותנו הישראלים, לא אחת, למחוזות רחוקים, לענפים, למיזמים ולפעילויות מגוונות באסיה, באירופה ובעוד מקומות רבים, אם בתחום הנדל"ן, אם בתחום האינטרנט, אם בתחום ההימורים ואם באין ספור תחומים אחרים. פעילויות אלה, כיודע, חייבות בדיווח בישראל וזאת כל עוד מרכז החיים של מפיק אותה הכנסה נמצא בישראל.

גם אם כל הפעילות של הישראלי נעשתה בחו"ל וגם אם אין קשר בין ההכנסות לישראל, הלכה למעשה, ברוב המכריעה של המקרים, יש לדווח ולשלם מס בישראל. העניין הוא שישראלים רבים, אם בשל המרחק מרשת המס הישראלית ואם מסיבות אחרות נמנעים מלעשות כן ובפועל אותן הכנסות לא מדווחות בישראל. הכנסות אלה מופקדות בחשבונות בנק בחו"ל, תחת שם הישראלי או תחת שמה של חברה ולפעמים מוצאים הישראלים את דרכם לחשבונות אחרים או למבנים אחרים אשר שם נשמר הכסף - מצב דברים זה, רחוק מלהיות נכון.

נטרול החשיפה, כאן ועכשיו

מצב דברים זה חושף את אותו יזם ישראלי אל מול רשויות מס הישראלי, אם במישור הפלילי ואם במישור האזרחי. אותו ישראלי, היה וייתפס, עלול למצוא את עצמו בבעיה קשה אל מול רשויות המס, בבעיה שככול הנראה תגרום לא להצטער על כל המהלך מראשיתו ועל כך שהוא לא פעל נכונה לטובת נטרול החשיפה - לשם כן אנו כאן, אנו רוצים לגרום לאותם יזמים לנטרל את החשיפה כאן ועכשיו - לנטרל את החשיפה לפני שרשות המס תגיע לאותם ישראלים.

משרדנו המורכב מיוצאי רשויות מס עושה כן כבר עשרות בשנים. אנו, באמצעות הליך של גילוי מרצון ו/או כל הליך נלווה אחר, נדע להביא את  נדרש לרשויות המס בישראל, בחוקיות ובשקיפות, ללא כל מעורבות של הישראלי ולסכם עם המדינה על האופן והמס לתשלום, כנגד נטרול החשיפה האזרחית ו/או הפלילית.

אנו נדע להתנהל מול הנהלת רשות המיסים ומול מס הכנסה באזור מגורי הלקוח, מבלי לחשוף את שם הלקוח, ובסופו של יום להביא לסגירה ולהסכם לשביעות רצון כל המעורבים. אנו נעשה זאת לטובת הלקוח, מבלי שהלקוח יידרש להיחקר, מבלי שיפתח נגדו תיק פלילי ומבלי ששמו יוזכר בכל רקורד פלילי. תתקשר אלינו עתה ותן לנו להסדיר את הנושא עבורך - לא נכון לחכות, יש לפעול מיד.

התקשר עתה, נפגש לקפה לא מחייב: 054-4251054

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס