זוגות רבים המעוניינים למסד את הקשר שלהם נאלצים להיתקל במחסומים בירוקרטים המונעים זאת מהם ובשל כך לקיים הליך זה מחוץ לגבולות המדינה. לשם כך, משרדנו מעניק שירות המאפשר לאותם זוגות לעבור הליך זה, של נישואים אזרחיים, בקלות וללא הפרעות בדרכם. למשרדנו סניף הממוקם בניקוסיה שבקפריסין עמו מצוי הצוות של משרדנו הישראלי בקשר הדוק ויום יומי. צוות זה יעניק ללקוחותינו ליווי מסור אישי ומקצועי החל מהשלבים המוקדמים של ההליך ועד סיומו בשעה טובה עבור בני הזוג המאושרים.
 
משרדנו מציע חבילה אטרקטיבית הכוללת:
 
·         תרגום כל הטפסים הנדרשים ע"י הרשויות בארץ ובקפריסין כולל אישור נוטריוני ואפוסטיל.
·         הכנת והגשת טפסים אלו לשם הליך הנישואים
·         ליווי ההליך של בני הזוג עד לטקס הנישואים עצמו בארץ ובחו"ל
·         טיפול בכל הנדרש מול הרשויות בארץ ובקפריסין
·         הסכם ממון בארץ עבור בני הזוג (ככל שיחפצו בכך) ואישורו בפני נוטריון
 
עלות החבילה - 5,000 יורו.
 
נשמח לפרט ולהסביר על השירות בהרחבה.
התקשרו עוד היום לקבלת הפרטים  054-4251054
 
 
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

שיטת המס בקפריסין

סיקור מיוחד אודות שיטות המיסוי השונות המונהגות באי השכן קפריסין - מיסוי חברות, מיסוי יחידים, כללי ניכוי מס במקור, דיבידנדים, ריבית, תמלוגים ומס ערך מוסף.

עידכונים בדיני החברות ודיני המס בקפריסין

באוגוסט 2011 התקבלו בפרלמנט הקפריסאי מספר תיקונים לדיני החברות, חוק מס ההכנסה וכן חוק ה- Special Defence Contribution Tax, אשר נועדו להגדיל את הכנסות המדינה ממיסים. עיקרי התיקונים יפורטו להלן:

תיקוני חקיקה בתחום המסים בקפריסין

במטרה להאיץ את הצמיחה במשק ולמשוך השקעות זרות, הציעה ממשלת קפריסין רפורמה מקיפה בתחום המסים. שינויי החקיקה המוצעים הינם חיוביים מאוד מבחינת משקיעים מכל רחבי העולם שיבחרו לבצע פעילות עסקית באמצעות חברות קפריסאיות, וצפויים ליצור דינמיקה חדשה באי.

קפריסין – מדינה נוחה לחברות המחזיקות בקניין רוחני

קפריסין מהווה יעד אטרקטיבי עבור משקיעים זרים, למרות המשבר הכלכלי אותו חוותה, וזאת לנוכח יתרונות רבים שיש למדינה זו. בין היתרונות ניתן למנות את היותה של קפריסין חברה באיחוד האירופי, קיומן של אמנות למניעת כפל מס בין קפריסין לבין מדינות רבות, וכן קיומו של משטר מס נוח בזכות הרפורמה שהונהגה בקפריסין בתחום זה בשנת 2012 (להלן: "הרפורמה").

הסכם אופציה לרכישת נכס כהסכם מחייב, הגם שהוא נעדר מסוימות וחתימה

חוזה האופציה הינו "חוזה המעניק לצד אחד זכות ברירה לרכוש נכס או לשכור נכס" על פי פרופ' גבריאלה שלו בספר "דיני חוזים" (תשנ"ה). חוזה האופציה הוא חוזה מחייב, שתוקפו נובע מהסכמת הצדדים לו. מעצם טיבו, אחד הצדדים לחוזה יכול להיות מחויב על-פי רצונו או חוסר רצונו של הצד האחר.

עלייה בשיעור מס החברות בקפריסין

בכפוף למזכר ההבנות שהושג בין רשויות המדינה בקפריסין לבין ה"טרויקה", קבע הפרלמנט הקפריסאי מספר שינויים במטרה לסייע בכיסוי גרעונה של המדינה השכנה. השינויים נשוא עניינינו הנם כדלקמן:

היבטי המס הנוגעים לישראלים להם חברות בקפריסין

בהתאם לדין בקפריסין, חברה המנוהלת ונשלטת משטח קפריסין תחשב כחברה תושבת קפריסין לצורכי מס. על מנת שרשויות המס בקפריסין יתייחסו לחברה שנתאגדה בקפריסין כחברה שאינה חברה תושבת קפריסין לצורכי מס על החברה להציג אישור בדבר תשלום מס במדינת תושבותה.

קפריסין – יעד כלכלי מנצח לשנת 2012

האי השכן, המונה כמיליון תושבים, המתגוררים במדינה הקטנה ששטחה הוא כשליש משטחה של מדינת ישראל, ידוע בעיקר נוכח ענף התיירות המפותח שלו המהווה נדבך מרכזי בשגשוגה הכלכלי היחסי של המדינה.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם