חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

תאונות דרכים

נפגעת בתאונת דרכים? מחלקת הנזיקין שלנו תביא לך את הכסף

מחלקת הנזיקין של משרדנו הינה מחלקה ייחודית בעלת יכולות יוצאות דופן למקסם את הזכאות לפיצוי כספי בגין פגיעות שמקורן בתאונות דרכים, קטנות וגדולות וזאת בין השאר, משום שהינה מורכבת מעו"ד להם השכלה כלכלית וחשבונאית.

חלק מצוות המשרד הינו יוצא משרד המשפטים ומשרדי ממשלה אחרים ולהם הניסיון בעריכת תחשיבים, הערכות וניתוחים כלכליים וחשבונאים באשר להיקף הנזק הכלכלי אותו ניתן לתבוע מכל הגורמים הרלוונטיים. המחלקה יודעת לשלב בקיאות משפטית, כלכלית וחשבונאית ובמסגרת זו לחשב ולתבוע גם אובדן רווחים, עלויות שיקום, פגיעות נפשיות, נזקים עתידיים ועוד.

ניסיון, מסירות ומקצועיות

למחלקת הנזיקין של משרדנו ניסיון של טיפול באלפי תיקים, המטופלים כולם במהירות, ביעילות ותוך שמירה על קשר אישי והדוק עם הלקוח. המחלקה מבינה היטב את מצוקת הניזוק ובני משפחתו והצורך להביא את הפיצוי במהירות - המחלקה פועלת בכל הארץ וכל כולה מסורה לניזוק עצמו.

מדיניות המחלקה היא לייצג ניזוקים בלבד ולא חברות ביטוח, כך שכל האנרגיה והיכולת שלה מנותבות לעבר מיקסום הפיצוי לו זכאי לקבל הניזוק. למשרד מערך מסועף של קשרים עם רופאים מומחים אותם מפעילה היא לטובת קבלת חוות דעת ונתונים אחרים, המאפשרים למחלקה, בהתאם להוראות החוק, לשכנע את הגורמים הרלוונטיים בדבר ההיקף האמיתי והמלא של הנזק ולתרגמו לכסף המובא במהירות ללקוח.

* זקוקים לשירותים של עורך דין תעבורה? לחצו כאן.

התקשרו עתה ותנו לנו את הזכות לטפל בעניינכם במסירות וברגישות: 054-4251054

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס