חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

דרישת תשלום מס נוסף

מס הכנסה מבקש ממך עוד כסף? מחלקת המס שלנו תשמח לעזור

לא אחת יוצא כי רשויות המס מזמנות את האזרח, פרטי או חברה, לדיון שומתי על דוחותיו השנתיים ולאחר ברור הנושא מחליטות הן לחייב בתשלום מס נוסף. 

לפעמים, קביעת רשות המס אינה במחלוקת ולכן אין בנמצא טעם לחלוק עליה. היה וזה המצב – ניידעכם במקום ונמנע מלגרור אתכם למאבק עקר. מאידך – היה ויש מקום לחלוק על עמדת הרשות, אם באופן מלא ואם באופן חלקי, אם בהישען על טענות משפטיות ואם בהישען על טענות עובדתית ו/או כלכלית, אחרות – אזי משרדנו ידע לעשות כן ביעילות ובמקצועיות נטולת פשרות.

כיצד נוכל לסייע לך בעניין?

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכליים ורו"ח יוצאי רשויות מס, ניסיון של עשרות בשנים ואלפי תיקים, בכל הקשור בהתנהלות אל מול רשויות המס, בכל הארץ ובפני כל פקידי השומה – כשבכל אותם מקרים פעל משרדנו, בניסיון להביא לידי ביטול דרישת המס או לכל הפחות - להפחיתה. 

משרדנו, לטובת העניין, ידע להתנהל במידי מול מפקחי המס המטפלים בתיק, מול הלשכה המשפטית של רשויות המס וככול שנדרש, ידע הוא - לפנות לבית המשפט המוסמך, על מנת שזה יכריע בסוגיה העומדת על הפרק. ניסיוננו מלמד כי כניסתנו לתמונה בשלבים המוקדמים של המחלוקת, במקביל לרו"ח או יועץ המס של הלקוח ו/או במנותק, מסייעת רבות בסיום המחלוקת בצורה טובה ובדר"כ גם מחוץ לכותלי בית המשפט.  

התנהלות זו מתבצעת על ידי משרדנו בתאום מלא עם הלקוח ורואה החשבון מטעמו. בסופו של יום, משרדנו לא יגיע עם מס הכנסה לכל הסכמה, אלא לכזו שתהא מקובלת על הלקוח.

למידע נוסף על שירותי ייעוץ המס של משרדנו, לחצו כאן.

התקשרו אלינו עתה ותנו לנו את הזכות לייצגכם אל מול רשות המס, במקצועיות ובחוקיות!
נעשה זאת בהצלחה, לשביעות רצונכם, חייגו 054-4251054  

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס