ייצוג ברכישת או במכירת דירה משומשת או מקבלן
 
למחלקת הנדל"ן של משרדנו ניסיון בן עשרות שנים בכל הקשור בייצוג רוכשי דירות ומוכרי דירות, אם חדשות ואם משומשות – מגורם פרטי.

ברוב המקרים מדובר בעסקה מהותית ביותר עבור הלקוח, אולי העסקה הגדולה בחייו, כך שברור לנו כי זו העסקה חייבת להתבצע בצורה חלקה, מקצועית ונטולת כל טעויות. על המוכר לקבל תמורה מלאה ועל הקונה לקבל חזקה בדירה וזכויות נקיות בטאבו. ברור כי כל טעות באופן עריכת העסקה ו/או באופן עריכת הבדיקות שיש לבצע בטרם תצא העסקה אל הפועל, עלולה להביא לידי נזק כלכלי בלתי הפיך, כזה שלרוכש או למוכר , תלוי במקרה, יהיה מאוד קשה, עד בלתי אפשרי, להתגבר עליו.

טיפול משפטי זה כרוך הן בבדיקה מעמיקה ויסודית של הזכויות בדירה והן בניהול מגעים ועריכת הסכם כזה, אשר יבטיח כי הזכויות בדירה ירשמו על שם הרוכש כנגד תשלום מלא וכי למוכר לא תהא כל אפשרות להימנע מרישום הזכויות ולקונה לא תהא כל אפשרות לקבל את הזכויות אלא כנגד תשלום בפועל ע"פ ההסכם. נוסיף, כי לכל עסקת נדל"ן השלכות מס וזאת מעבר להשלכות הקנייניות ולמשרדנו, המורכב מעורכי דין המתמחים בתחום הנדלן שבעבר ייצגו את רשויות המס, לרבות את רשויות מס שבח, הידע והניסיון במתן מענה משפטי הלקוח בחשבון גם את שיקולי המס.

יוצא כי טיפול בעסקאות מסוג זה, קטנות כגדולות, רחוק מלהיות פשוטות. האחריות היא גדולה והבדיקות הנדרשות הן קריטיות. משרדנו כבר השלים אלפי עסקאות מסוג זה בהצלחה - תן לנו לשמור עליך ולהוציא את העסקה עבורך אל הפועל!

 
צור קשר עוד היום לייעוץ משפטי מלא בנושא: 054-4251054
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

היתר בנייה במושב

לאחרונה טיפל משרדנו בערעור לבית המשפט העליון בנוגע להחלטתה של רשות מקרקעי ישראל שלא לחתום על בקשה להיתר בניה שאותה הגישו זוג חברי מושב. סירובה של רמ"י לחתום נבע כתוצאה מכך שהאגודה השיתופית שבה מאוגדים חברי המושב, התנגדה למתן היתר.

רכישת דירה מקבלן - ערבות חוק מכר

ערבות חוק מכר היא הכלי המרכזי לשמירת זכויותיהם של הרוכשים. מדובר בערבות בנקאית אשר ניתנת מטעם הבנק של היזם/קבלן לרוכש הדירה, במה שאמור להוות מעין "ביטוח" לכסף שהרוכש משלם בגין הדירה אותה רכש - קראו כאן עוד בנושא.

רכישת נדל"ן בוינה

ליווי משפטי מיוחד לישראלים המבקשים לרכוש דירה/נדל"ן בוינה או להקים עסק/חברה בווינה או בעיר אחר ברחבי אוסטריה - קראו כאן עוד בנושא.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם