למשרדנו, מלבד פעילותו הענפה בישראל, סניף בניו יורק שבארה"ב - סניף משרדנו בניו יורק מורכב אף הוא משורה של עו"ד מקצועיים ומנוסים ביותר, להם ניסיון רב בכל הקשור בקידום עסקאות מסחריות, מאבקים משפטיים בבתי משפט ועוד.

מצב דברים זה מאפשר למשרדנו לתן לקהל לקוחותיו הישראלים, להם פעילות בארה"ב או כאלה שכוונתם להקים פעילות בארה"ב, מענה משפטי כולל, הרואה בצורה רחבה את הצרכים של אותו לקוח, אם במישורים המסחריים ואם במישורי המס, הן בישראל והן בארה"ב. בנסיבות כאמור, הלקוח יקבל מענה משפטי אחד מידי עורך דין בארה"ב אשר ירכז את הפעילות המשפטית של הלקוח, בישראל ובארה"ב כאחד ואותו עו"ד שותף הוא זה שייקח בחשבון את מלא הצרכים של הלקוח, בכל המישורים ויבטיח את שביעות רצונו מהטיפול בשתי המדינות.

ייצוג בעניינים הקשורים בישראל ובארה"ב

למשרדנו התמחות ייחודית בטיפול בלקוחות, תושבי ישראל או ארה"ב, פרטיים או חברות, להם צרכים משפטיים הקשורים בישראל ובארה"ב, במשולב. המשרד, אשר לו סניפים בישראל ובארה"ב, מתורגל בטיפול בעניינים משפטים מגוונים המצריכים התנהלות בשתי המדינות במקביל, בשפה העברית, האנגלית, הרוסית ועוד. המשרד מנוסה בטיפול בעסקאות או במהלכים עסקים הקשורים בשתי המדינות וכן – בניהול מאבקים משפטיים בבתי המשפט של ישראל וארה"ב, במשולב, הכול בהתאם לצרכים של הלקוח ועל סמך אסטרטגיה בין לאומית שתגובש. ההתנהלות בישראל מתבצעת באמצעות צוות המשרד הישראלי, המורכב מעו"ד ורו"ח ישראלים ואמריקאים. ההתנהלות הקשורה בארה"ב מתבצעת באמצעות צוות עוה"ד האמריקאי, חלקו דובר עברית, כששני הצוותים עובדים בתאום מלא. הלקוח יתנהל מול עו"ד שותף בפירמה, אשר יקדם וירכז את מלוא הטיפול עבור הלקוח, אם מישראל ואם מארה"ב, הכול בהתאם לנוחות הלקוח.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


ייעוץ מס וליווי משפטי בארה"ב

משרדנו מסייע ליזמים, אנשי עסקים, רוכשי נדל"ן, תושבים חוזרים ואחרים, המבקשים להקים פעילות בארה"ב ו/או להרחיב את פועלם לתוך שטח ארה"ב ו/או ממנה לתוך שטח מדינת ישראל או מדינות אחרות.

המשך קריאה

גילוי מרצון לישראלים להם חשבונות בנק בארה"ב

גילוי מרצון לישראלים להם חשבונות בנק בארה"ב לישראלים רבים יש חשבונות בנק בארה"ב - חלקם אזרחים אמריקאים וחלקם לא, חלקים מדווחים על חשבונות הבנק בארה"ב ומשלמים את המס בגינו בישראל וחלקם לא..

המשך קריאה

רכישה והשקעה בנדלן בארה"ב ע"י אזרח ישראלי

בכל שנה, אלפי אנשים מרחבי העולם מבקשים להשקיע בנדל"ן בארצות הברית, שכן קיים פוטנציאל עסקי-כלכלי אדיר בתחום זה. על אף הפוטנציאל הרב לכאורה לתושבי חוץ זרים (שאינם תושבי ארה"ב), ועל מנת לנצל פוטנציאל זה, נדרש לערוך בדיקות נאותות טרם חתימה על הסכמים וכן קבלת ליווי וייעוץ של גוף מוסמך ומתמחה בתחום...

המשך קריאה

ייצוג ישראלים בתביעות משפטיות בארצות הברית

ייצוג ישראלים בתביעות משפטיות בארצות הברית קבלת זימון להליך משפטי יכולה להיות לא צפויה ולא נעימה במיוחד כהליך משפטי במדינה זרה. ללא קשר לסוג התביעה, לאחר פתיחת הליך משפטי, יש דברים שחייבים להיעשות במהרה, שמא, הזכות להתגונן לא תפגע...

המשך קריאה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם