דוד רוזן

דוד רוזן

עו"ד מנהל מחלקת משפחה
עו"ד דוד רוזן עוסק מזה למעלה מעשור בתחום דיני המשפחה על שלל גווניו. עו"ד דוד רוזן הינו בעל ניסיון הופעות עשיר ומגוון הן בבתי הדין הרבני והן בבתי משפט לענייני משפחה בכל רחבי הארץ, בכלל זה בערכאות ערעור שונות. עו"ד רוזן מעניק שירותים משפטיים בכל הקשור בתביעות רכוש/ממון, גירושין, מדור הסדרי ראיה, עריכת הסכמי ממון וכן התמחות ייחודית בייצוג בהתאם לאמנת האג (החזרת ילדים חטופים) ועוד. 
 
התמחותו בתחום זה בשילוב עם מומחיותו המשפטית-פיננסית של משרדנו, המורכב מעורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים יוצאי משרד המשפטים, מאפשרים למחלקת דיני המשפחה בראשותו של עו"ד דוד רוזן, בקיאות ייחודית בתחום של ניהול הליכי גירושין מורכבים, תוך ליווי הלקוח/ה החל מהשלבים המוקדמים בו הוא מתכנן את הליך הגירושין ומלקט את הראיות הנדרשות וכלה בהתנהלות המשפטית המתחייבת, אם בדרך אגרסיבית ואם בדרך של הסכמה, הכול בהתאם לנסיבותיו של כל מקרה ומקרה.
למחלקת דיני המשפחה במשרד בראשות של עו"ד דוד רוזן הניסיון והיכולת בייצוג גברים ונשים (עם או בלי ילדים) גם בתיקים מורכבים הכרוכים בעסקים, חברות וסוגיות כלכליות המחייבות בקיאות משרדנו בתחומים חשבונאים וכלכליים, מעבר לאספקטים המשפטיים גרידא.

 
תחומי התמחות:
דיני משפחה

 
השכלה:
בוגר תואר ראשון במשפטים במכללת נתניה
   

חבר בלשכת עורכי הדין:
מדינה: ישראל
שנה: 2005

 
פרטים ליצירת קשר

davidr@dtkgglaw.com

חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם