תמיר קלדרון

תמיר קלדרון

עו"ד, שותף, מנהל מחלקת מיסוי אזרחי
עו"ד תמיר קלדרון הינו שותף, ומנהל את מחלקת ליטיגציית צווארון לבן (פלילי ואזרחי כאחד) ובכלל זה עבירות מיסוי (מס הכנסה, מס ערך מוסף, מכס ומס קניה וביטוח לאומי), הונאה וכו' וכן ניהול הליכים אזרחיים אל מול רשויות המס השונות.
 

עו"ד קלדרון מתמחה בתחום מערכת המיסוי הישראלית, החל מכתיבת חוות דעת עבור לקוחות המשרד וכלה בייצוג מגוון רחב של נישומים/גופים בהליכי שומה וייצוגם בפני כל הערכאות והאינסטנציות המשפטיות. לעו"ד קלדרון ניסיון עשיר בייצוג, ליווי וניהול תיקים והליכים אל מול רשויות המס ובתי המשפט השונים בהליכים אזרחיים ופליליים. על שמו של עו"ד קלדרון רשומים מספר תקדימים שניתנו על ידי בית המשפט העליון וכן פסקי דין מובילים שניתנו על ידי בתי המשפט המחוזיים , בתי משפט השלום, ועדות לקבילות פנקסים וכיוב'.

עו"ד קלדרון בעל תואר ראשון במשפטים במסלול משולב במנהל עסקים ואת התמחותו בעריכת דין ביצע בבית המשפט המחוזי בחיפה, בפיקוחו של ס. הנשיא (בדימוס) השופט חיים פיזם. עם הסמכתו של עו"ד קלדרון כעורך דין בשנת 2004 החל הוא את דרכו המקצועית בפירמת עורכי הדין דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס כעו"ד במחלקת המס שם ניהל תיקים רבים מגוונים ומורכבים – אזרחיים ופליליים - עד למינויו כשותף וכמנהל מחלקת ליטיגציית המס האזרחי של הפירמה.

עו"ד קלדרון הינו קצין ביחידה מובחרת בדרגת רב סרן (במיל') וממלא עדיין תפקידים פיקודיים במסגרת שירות מילואים.תחומי התמחות:
מיסוי אזרחי
מיסוי בינלאומי


השכלה:
בוגר תואר ראשון במשפטים
 

חברות בלשכת עורכי הדין:
מדינה: ישראל
שנה: 2004

 

פרטים ליצירת קשר

tamir@dtkgglaw.com

חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם