מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד


הקורונה לא עוצרת את השעון: התמהמהות או שיהוי בהליכים משפטיים עלולה לפגוע בזכויות שלך!

ההרגשה היא שהעולם "השתגע", ששום דבר לא כמו שהיה קודם ולכן אנו פוגשים לקוחות המגיעים אלינו לאחר שהמתינו זמן ניכר ללא טיפול נכון בענייניהם המשפטיים, רק בגלל משבר הקורונה. חשוב להדגיש כי במקרים מסוימים, חוסר פעולה מצד אדם, עלולה להתפרש כנגדו - שיהוי עלול להתפרש במערכת המשפטית כביטוי לוויתור על זכות כלשהי או לייאוש מזכות כלשהי, מה שמחליש את מצבו באופן ניכר.
 
בוודאי שעיכוב בתשלומים או בהגשת ניירת נדרשת מול רשויות המדינה השונות, מול בתי משפט או מול גורמים עסקיים, לא עצרה מלכת עקב הקורונה, ולכן חוסר טיפול משפטי עלול לסבך ולחשוף את האזרח למצב מורכב או מסובך יותר. עם תחילת ימי הסגר משרדנו הקשוב לצורכי לקוחותיו, הקים מערך תמיכה לטובת מתן שירות מרחוק. אנו ערוכים להעניק ליווי צמוד לכל לקוח, גם בימים של "ריחוק חברתי" עקב הקורונה. האחריות בידיים שלכם - ניתן לפנות אלינו בכל עת להתייעצות בכל סוגייה משפטית בתחום המיסים, מע"מ וטיפול בחשבונות בנק בחו"ל, סכסוכים הנוגעים לחוזים, עסקאות וזכויות נדל"ן, שוק ההון, דיני העבודה, דיני נזיקין ועוד.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ייצוג קבלנים וקבלני משנה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

אנו מתמחים בייצוג וליווי משפטי לקבלנים וקבלני משנה (קבלני שלד, גימור, טיח, ריצוף, חשמל, צבע ועוד) שמזמין העבודה או היזם, חייב להם כסף על ביצוע עבודה ומסרב או מתעכב לשלם.

ליווי משפטי-עסקי לתושב חוזר ועולה חדש

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); ליאור קרשס, משפטנית

משרדנו מתמחה בליווי וייצוג משפטי לישראלים המבקשים לשוב ארצה לאחר שהייה ממושכת בחו"ל, להקים פעילות עסקית בישראל וליהנות מהטבות מס המגיעות לתושב החוזר - קראו כאן בעניין.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם