מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


ייצוג ברכישת או במכירת דירה משומשת או מקבלן
 
למחלקת הנדל"ן של משרדנו ניסיון בן עשרות שנים בכל הקשור בייצוג רוכשי דירות ומוכרי דירות, אם חדשות ואם משומשות – מגורם פרטי.
ברוב המקרים מדובר בעסקה מהותית ביותר עבור הלקוח, אולי העסקה הגדולה בחייו, כך שברור לנו כי זו העסקה חייבת להתבצע בצורה חלקה, מקצועית ונטולת כל טעויות. על המוכר לקבל תמורה מלאה ועל הקונה לקבל חזקה בדירה וזכויות נקיות בטאבו. ברור כי כל טעות באופן עריכת העסקה ו/או באופן עריכת הבדיקות שיש לבצע בטרם תצא העסקה אל הפועל, עלולה להביא לידי נזק כלכלי בלתי הפיך, כזה שלרוכש או למוכר , תלוי במקרה, יהיה מאוד קשה, עד בלתי אפשרי, להתגבר עליו. טיפול משפטי זה כרוך הן בבדיקה מעמיקה ויסודית של הזכויות בדירה והן בניהול מגעים ועריכת הסכם כזה, אשר יבטיח כי הזכויות בדירה ירשמו על שם הרוכש כנגד תשלום מלא וכי למוכר לא תהא כל אפשרות להימנע מרישום הזכויות ולקונה לא תהא כל אפשרות לקבל את הזכויות אלא כנגד תשלום בפועל ע"פ ההסכם. נוסיף, כי לכל עסקת נדל"ן השלכות מס וזאת מעבר להשלכות הקנייניות ולמשרדנו, המורכב מעורכי דין המתמחים בתחום הנדלן שבעבר ייצגו את רשויות המס, לרבות את רשויות מס שבח, הידע והניסיון במתן מענה משפטי הלקוח בחשבון גם את שיקולי המס.

יוצא כי טיפול בעסקאות מסוג זה, קטנות כגדולות, רחוק מלהיות פשוטות. האחריות היא גדולה והבדיקות הנדרשות הן קריטיות. משרדנו כבר השלים אלפי עסקאות מסוג זה בהצלחה - תן לנו לשמור עליך ולהוציא את העסקה עבורך אל הפועל! צור קשר עוד היום לייעוץ משפטי מלא בנושא: 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

רכישת / מכירת דירה בימי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להיכנס במהירות לפרטי העסקה, לבצע את כלל הבדיקות הנדרשות לטובת הבטחת השלמת עסקה ברורה חלקה ונקייה ובנוסף לייעץ לך, הרוכש או המוכר, בכל הקשור לשיקולי המס.

רישום בית משותף בהליך יעיל ובזמן קצר

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); דור אלקרייף, משפטן

ישנם יתרונות רבים לרישום בית, ככל שיהיה, כבית משותף - במאמר זה נמנה את היתרונות האמורים ואף נבהיר את חשיבות הכנת המסמכים הרלוונטיים כדי למנוע תסבוכות ומסכת עינויים מיותרת.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם