מאת: אלי דורון, עורך דין - ירון טיקוצקי, עורך דין (רואה חשבון ) - שרון פישמן, עו"ד


נדחתה דרישת רשויות המס לעצרו ל-8 ימים * סנגוריו :הוא לא מתחמק מהחקירה

בית משפט השלום בחיפה נעתר לבקשת הסניגורים, עו"ד שרון פישמן ועו"ד אפי אוחנה ממשרד "דורון טיקוצקי צדרבוים עמיר מזרחי", והורה על שחרור של חשוד ממעצר לאחר יומיים בלבד ולא 8 ימים כפי שביקשו נציגי מע"מ.

בבקשת המעצר שהוגשה לסגנית נשיא בית המשפט השלום כב' שופטת אורית קנטור נטען כי החשוד, מתן מטר, ביצע עבירות של קיזוז חשבוניות פיקטיביות ואי דיווח על עסקאות בסכום של 12 מיליון ₪. כן נטען כי החשוד לא התייצב לחקירות אליהן נדרש על ידי חוקרי מע"מ ואף הוכרז כעבריין נמלט לאחר שהוצא צו מעצר כנגדו כבר בראשית חודש אוגוסט. עוד נטען בבקשה כי כנגד החשוד תלוי ועומד תיק על עבירות מע"מ המתנהל בפני כבוד השופט קוטון בבימ"ש השלום בחיפה. בנוסף הוגש לבימ"ש דו"ח המפרט את תוכנית החקירה הדרושה לחוקרים במהלך 8 הימים הבאים.

הסניגורים, ממשרד עורכי הדין "דורון טיקוצקי צדרבוים " המתמחה בין היתר בתחום המיסוי הפלילי והאזרחי טענו כי החשוד לא התחמק מעולם מחקירות וכי תמיד פעל בתיאום מלא אל מול חוקרי המע"מ. בנוסף טענו כי מזה כחודשיים ימים מתנהלת החקירה כחקירה גלויה, בידיעתו המלאה של החשוד ולפיכך אילו באמת היה החשוד מעוניין לשבש אותה או להפריע למהלכה, היה כבר יכול לעשות כן . עוד נטען כי החשוד מקפיד להתייצב לדיוניו בפני בימ"ש בתיקו האחר ועל כן אין בנמצא כל עילת מעצר ויש לשחררו לחלוטין או לשחררו בתנאים מגבילים למעצר בית.
לאחר שבחנה את הבקשה ואת החומר שהוצג בפניה על ידי חוקרי המע"מ, ושמעה את טענות הסניגורים, החליטה כב' השופטת אורית קנטור כי אכן עולה מהחומר שבפניה כי החשוד לא הקפיד להתייצב לחקירות אליהן זומן. יחד עם זאת סברה כי אין כל צורך במעצר לתקופה של 8 ימים כפי שביקשו נציגי החקירות וניתן להסתפק במעצר למשך יומיים ולאחריו לשחרר את החשוד לחלופת מעצר ככל שיהא צורך בכך.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

עשוי לעניין אתכם

עבירות אלימות במשפחה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

למשרדנו צוות עורכי דין המתמחים בדין הפלילי עם התמחות בעבירות אלימות בתוך המשפחה אשר יידעו להגן עליך ולקבל במיידי טיפול בכל עניין או חשד ולהוביל לסגירה מהירה של התיק.

ייצוג קטין הנחשד בעבירה פלילית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

עו"ד המתמחה בדין הפלילי לקטינים מטעמנו ידע להבטיח כי הקטין יקבל את מלא הזכויות המגיעות לו ובכך להקטין באופן מרבי את הנזקים העלולים להתעורר וזאת בשאיפה להגיע למצב בו התיק הפלילי כנגד הקטין ייסגר ללא נזק.

ליווי משפטי בחקירה פלילית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

אל לך לחשוב כי זימון לחקירה פלילית זה עניין פשוט וכי אין צורך בהתערבות עורך דין. זימון עו"ד אינו אומר כי יש לך ממה לחשש, ההפך - משמעו כי אתה אדם נבון וכי אין בכוונתך ליפול למלכודת.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם