מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


עו"ד לשחרור ממעצר, זמין 24 שעות ביממה, בכל הארץ!

משטרת ישראל פועלת 24 שעות ביממה לטובת איתור חשודים בביצוע פשעים, בניסיון לאסוף נגדם ראיות, להביאם לדין ואם ניתן למצות עמם את הדין. חלק גדול מהמעצרים מסתיימים בלא כלום – הכל תלוי בראיות ובאסטרטגיה. לפעמים המשטרה פועלת על סמך מידע מודיעין אותו קיבלה מראש ולעתים פועלת על סמך קריאות נקודתיות, ביקורות פתע וכו'.
 
בכל אותם מקרים פועלת המשטרה, אשר לה ניסיון רב, בנחרצות אל מול הגורם החשוד בביצוע עבירה, עוצרת אותו לחקירה ובהתאם לממצאים, מחליטה כיצד להתקדם – האם להמשיך בהליך המעצר או האם לשחרר ולשקול בהמשך כיצד לטפל בתיק. בחלק מהמקרים המשטרה פועלת עצמאית ולפעמים מלווה על ידי משרד המשפטים ו/או מחלקות משפטיות אחרות. השלב הראשוני בו נעצר האדם הוא שלב קריטי ולכן החוק מאפשר לנחקר / לעצור, לדרוש לראות עו"ד עוד בטרם הוא מוסר גרסה או אומר מילה. כל מה שאותו חשוד יגיד בשלבים הראשונים יכול לגרום לו נזקים בלתי הפיכים. הגרסה הראשונית, העובדות שימסור הם אלה שיכולים להכריעה את גורל התיק וכיצד זה בסופו של יום יגמר. לפעמים נכון למסור גרסה מלאה ומפורטת, לפעמים נכון לשמור על זכות השתיקה ולפעמים נכון לפעול באופנים חוקיים אחרים. יש לקחת בחשבון כי הנטל על המדינה להוכיח מעל לכל ספק סביר כי בוצעה עבירה. כדאי לזכור כי החשוד לא אמור "לעזור" למשטרה להוכיח כי הוא ביצע עבירה ולכן עומדות לזכותו זכויות רבות ובכלל זה הזכות להיוועץ עם עו"ד.
 
כמובן שלחוקרי המשטרה ניסיון רב והחוק מאפשר להם לעשות שימוש בטכניקות חקירה רבות במטרה להוציא מהנחקר נתונים ועובדות. בכלל זה המשטרה יכולה לומר לנחקר כי השותף או החבר מאשימים אותו או מספרים עליו דברים כאלה או אחרים, למרות שהדברים לא נאמרו, וזאת על מנת להוציא ממנו מידע. המשטרה מאוד מתוחכמת, זו עבודתה, לנחקר בדרך כלל אין ניסיון רב ומשכך הוא חייב עו"ד לצידו. בשל כל אלה ובשל סיבות רבות אחרות, חשוב מאוד כי כבר בשלב של המעצר תזמנו לצידכם עו"ד המתמחה בדין פלילי אשר יידע להגיע במיידי, להבין את המקרה ובו במקום לבנות אסטרטגיה משפטית חוקית אשר תעזור לנחקר, תקדם את השחרור שלו ותביא לידי הקטנה מרבית של הנזק.
 
משכך, אני זמין עבורך 24 שעות ביממה - בכל מקרה של מעצר, פנה אליי במיידי!
משרדי מורכב מעו"ד אשר בעברם ייצגו את רשויות אכיפת החוק, יוצאי משרד המשפטים. אנו יודעים מה לעשות עם מנת להקטין חוקית את הנזק עד למינימום האפשרי.  
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גניבה ממעביד - ייצוג חשודים

מאת: אלי דורון, עו"ד

משרדנו מורגל בעבודה מול גופים חוקרים ומשכך יש לנו הידע והניסיון לטפל בטענות בדבר גניבה ממעביד - אנו יודעים כיצד לטפל בבעיה ולסיימה לטובת לקוח המשרד במינימום זמן וכסף.

עבירות מרמה והונאה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בייצוג חשודים הנאשמים בעבירות מרמה והונאה, זיוף, הוצאת דבר במרמה, רישום כוזב במסמכי תאגיד - לנו ניסיון של עשרות שנים בטיפול בתיקים שכאלו, קראו כאן בהרחבה.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם