מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); גיל מור, עו"ד


עורך דין אובדן כושר עבודה

איבדת את כושר העבודה וחברת הביטוח מתעלמת ממך? חברת הביטוח דחתה את תביעתך בגלל "האותיות הקטנות"? פנה אלינו עכשיו!
 
במשרדנו מחלקת דיני ביטוח ונזיקין גדולה בה מועסקים עו"ד אשר להם גם הכשרת וותק של שנים כסוכני ביטוח. אנו נדע ללוות אותך בין האותיות הקטנות של הפוליסה ועד קבלת הגימלה שמגיעה לך.
 

במציאות הדינמית בה אנו חיים מציעות חברות הביטוח השונות פוליסות ביטוח לקשת רחבה של מקרים, כאשר אחת מהפוליסות הפופולריות היא פוליסה המכסה אובדן כושר עבודה. פוליסות מסוג זה נועדו להקנות לאדם בגיל העבודה כיסוי ביטוחי בגין תקופה בה לא יוכל יותר לעבוד בעבודה המתאימה להשכלתו הכשרתו וניסיונו בין אם חלה במחלה ובין אם עבר תאונה כלשהי. חשוב לזכור כי פוליסה זו מכסה גם נכות פיזית וגם נכות נפשית.

יחד עם זאת במקרים רבים פוליסות אלה מנוסחות באופן אשר מקנה לחברות הביטוח  מרווח רחב מידי של תמרון עד כדי דחיית תביעות מוצדקות של מבוטחים בטענות כאלה ואחרות, בין משפטיות ובין רפואיות.  בדיוק בשבילו זה אנחנו כאן בשבילך. על מנת להילחם עבורך ועבור זכויותיך מול חברות הביטוח.

הגדרת נכות אבדן מוחלט של כושר העבודה עפ"י פוליסה סטנדרטית הינה כדלקמן:

"המבוטח ייחשב כבלתי כשיר מוחלט לעבודה לעניין נספח זה בלבד, אם עקב מחלה או תאונה, נשלל ממנו בשיעור של 75% לפחות הכושר להמשיך במקצוע או בעיסוק שבו עסק (כמפורט בהצעה) עד אותה מחלה או תאונה, ושבעקבותיהן נבצר ממנו לעסוק בעיסוק סביר אחר המתאים לניסיונו, להשכלתו ולהכשרתו, זאת למשך תקופה העולה על שלושה חודשים או ששה חודשים (להלן – "תקופת ההמתנה") כנקוב בתוספת מס. 1 לפוליסה".

לכאורה המדובר בכיסוי טוב והגון אותו מעניקה חברת הביטוח. במציאות הדברים אינם כה פשוטים ואדם מן השורה יכול למצוא עצמו מתמודד ללא כלים אמתיים מול חברת הביטוח בגין כל מילה ומילה מההגדרה לעיל בייחוד לאור העובדה כי הגורם הרפואי אשר קובע את שיעור אובדן כושר העבודה של המבוטח הוא רופא מטעם חברת הביטוח דווקא כאשר האינטרס שלו בהקשר זה ברור.


בנקודה זו בדיוק נכנס עורך הדין המתמצא בנבכי הביטוח לפעולה.

למשרדנו הידע, הכלים והניסיון מול חברות הביטוח ולזכותנו שורה ארוכה של הצלחות מול כל חברות הביטוח.

מלבד ההתמחות המשפטית הייחודית בתחום הביטוח, למשרדנו קשר רציף עם רופאים מייעצים בתחומים שונים אשר עובדים עמנו יד ביד לטובת ייעוץ רפואי מקצועי מיטבי עבור הלקוח, כך שיחד הלקוח מקבל שירות מקיף ומקצועי הן בפן המשפטי והן בפן הרפואי אשר למעשה שזורים זה בזה בתביעות אלה.

משרדנו יודע להעניק לך את הליווי המשפטי והרפואי המלא מראשית הדרך ועד לקבלת גימלת אובדן כושר העבודה המגיעה לך בצירוף כל הזכויות הנלוות.

כאמור, ניהול תביעה מעין זו לקבלת תגמולי אובדן כושר עבודה דורש בקיאות ומיומנות משפטית.  משרדנו מלווה את לקוחותיו  בהצלחה רבה לאורך השנים בתביעות מסוג זה בייצוג בערכאות משפטיות שונות.

 

התקשר עכשיו !!!!

 

 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מוסך יפצה לקוחה בגין נזק גוף שנגרם בעת טיפול ברכבה

מאת: אלי דורון, עו"ד; ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); סטס קפיליוביץ, משפטן

תובעת קיבלה פיצוי בסך 525,000 ₪ בגין נזקי גוף שנגרמו לה בעת ביקורה במוסך בעיר בדרום הארץ שהפר את חובת האחריות כלפיה כמי שביקרה בשטחו וכי הוא התרשל עת לא שמר על כללי הבטיחות במקום.

תביעות לגימלת ביטוח סיעוד

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); גיל מור, עו"ד

משרדנו מלווה את לקוחותיו לאורך השנים בייצוג בבדיקות רפואיות מטעם חברות הביטוח וערכאות משפטיות שונות ובכלל זה בערכאות הערעור - לחצו כאן לפרטים המלאים.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם