מאת: אלי דורון, עו"ד


ליווי והגנה משפטיים לרו"ח אשר נתבע בתביעה כספית ו/או בטענה לרשלנות מקצועית, בסיוע עו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, משרד המשפטים ועוד

משרדנו הינו משרד עו"ד מוביל המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, משרד משפטים להם בקיאות והתמחות ייחודית בניהול מאבקים משפטים עבור רואי חשבון אשר הוגשה כנדם תביעה בטענה לרשלנות מקצועית ו/או תביעה כספית אחר, אם בכל הקושר באופן הצגת דו"ח כספים, אם בכל הקשור לטיב הביקורת שנערכה על ידו  ואם במישורים אחרים הקשורים לאופן ההתנהלות החשבונאית או האחרת של רואי החשבון.

 

מטבע הדברים, דוחותיה הכספים של חברה מהווים בסיס אם לטובת קבלת אשראי בנקאי, אם לטובת קליטת שותפים, אם לטובת הצגת חוסן כלכלי ואם לטעמים אחרים. כך שבשעה בה יש הנפגע מפעילות החברה ו/או של מי מבעליה ו/או במצב בו החברה קורסת או נפגעת כלכלית ו/או במצב בו השקעה מתבררת כפחות כדאית עבור משקיע, מוצא עצמו רו"ח החברה, לא אחת, תחת מתקפה, כמי שלא שיקף את מצב החברה נכונה ו/או כמי שפעל בניגוד לכללי האתיקה ו/או כמי שביצע פעולות שנכון היה שלא לבצען.

 

רואה חשבון נתפס כ-"כיס עמוק" אם בזכות יכולתו הכלכלית ואם משום שהוא מדר"כ מבוטח ולכן בשעה בה יש בנמצא הטוען לנזק ובמיוחד בו החברה קרסה, רק טבעי שהנפגע או הטוען לנזק כלכלי, ינסה לתקוף את הכיס העמוק - רואה החשבון. אותו תובע, לא אחת, מודע לכך כי הנכס המרכזי של רואה החשבון הוא שמו הטוב וכי רו"ח, לא אחת, יסכים לשלם רבות לטובת שמירה על שמו. משכך, לא אחת, יפעל התובע לטובת הכללת רואה החשבון ברשימת הנתבעים, אם עצמאית, אם בדרך של הוצאת הודעה צד ג' ואם במסגרת הכללתו ברשימת נתבעים ארוכה, ממנה ינסה התובע לגבות את הפסדו הנטען.

 

משרדנו מכיר היטב את התחום - למשרדנו ניסיון רב בייצוג רואי חשבון.
משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח להם ניסיון רב בכל הקשור בביקורת הנדרש, חובותיו המקצועיות של רואה החשבון ועוד.
לצוות משרדנו ניסיון רב בכל הקשור בניהול משפטים ובייצוג רואי חשבון בפני בתי המשפט, במיוחד בנושאים כלכלים שכאלה.
אנו נדע לקבל פיקוד מהיר על המשבר, ללמוד את הנטען , לבנות אסטרטגיה וקו הגנה ולהביא לך - רואה החשבון, מענה אופטימאלי.

התקשר עתה, נקיים פגישה מיידית ונבחן באופן לא מחייב חלופות אפשרויות -
היה ותיתן לנו אור ירוק, ניכנס לפעולה מיידית!

עו"ד אלי דורון, נייד: 054-4251054 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

רומניה - מקלט מס לחברות זעירות (Micro Company)

רומניה - מקלט מס לחברות זעירות (Micro Company)

מאת: אלי דורון, עו"ד; דורון פסו, עו"ד

בשנת 2018 נערכו מספר שינויים בדיני מס החברות ברומניה - שינויים אלה הופכים את רומניה למדינה אטרקטיבית לקיום פעילות מסחרית, וזאת לאור שיעורי המס הנמוכים החלים על חברות בעלות היקף פעילות נמוך - הן מבחינת מחזור כספי והן מבחינת מספר עובדים, כפי שיפורט להלן.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם