מאת: אלי דורון, עו"ד


ייצוג נחקרים ונאשמים בעבירות הונאה, הוצאת דבר במרמה וזיוף מסמכים
בסיוע עו"ד מומחה בניהול הליכים פלילים בתחומים של עבירות צווארון לבן 

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר בעברם ייצגו את מדינת ישראל במסגרת הפרקליטות, רשויות המס וגופים חוקרים אחרים. לצוות משרדנו ניסיון עשיר בייצוג אזרחים אשר מצאו עצמם נחקרים על ידי רשויות המדינה ו/או הואשמו על ידי הרשויות בחשד לביצוע עבירות של זיוף, הונאה, הוצאת דבר במקרה, זיוף מסמכים תאגיד ועבירות כלכליות דומות אחרות. לזכות משרדנו עומדים אין-ספור תיקים ומקרים אשר הסתיימו בלא כלום ו/או בענישה זניחה ו/או בהסדרים חכמים ו/או בזיכויים.  

 

משרדנו ידע ללמוד לעומקם של דברים את הטיעונים המועלים נגדך על ידי החוקרים, לגבש עמך אסטרטגיה, ללוות אותך מול הגורמים החוקרים וכל גורם אחר, לפעול מול הפרקליטות והלשכות המשפטיות בניסיון להביא לידי אי הגשת כתב אישום ובנסיבות בהן הוגש כתב אישום – לעשות הנדרש לטובת צמצום הנזק וסיום הפרשה עבורך במינימום נזק אפשרי, במהירות, ביעילות ובמחיר סביר. מטבע הדברים ניסיון משרדנו, הן בייצוג המדינה והן בייצוג אזרחים ובניהול מאות הליכים משפטיים בפני אין-ספור בתי משפט בכל שטח מדינת ישראל, מקנים לנו את הכלים והידע לעזור לך בנאמנות ובמסירות, במקצועיות חסרת פשרות ובזמינות מרבית. ברגע שאתה נקלט אצלנו כלקוח אנו רואים את הבעיה שלך כבעיה שלנו ומשכך נעשה כל שניתן, סביב השעון, עד למציאת פתרון ומיצוי כל הליך אפשרי המקדם את האינטרס שלך.

 

אנו נהפוך כל אבן, נבחן כל נתון ונעלה כל טענה אפשרית, הכל לטובת נטרול הבעיה הפלילית והורדת הפרשה מעל לראשך.
התקשר אלינו, צוות עו"ד מומחים בעבירות פליליות, כלכליות ועבירות צווארון לבן, ואנו ניפגש באופן לא מחייב, נלמד הנדרש לביצוע ונקדם המתבקש.
הליך פלילי הינו הליך לא נעים, מלחיץ ומכונן - יש בו כדי לפגוע בשקט הנפשי, לסכן חירות ועוד. אנו מבינים זאת, ולכן נעשה הכל לטובת השלמת הנדרש עבורך במהירות.

 

לקביעת פגישה שאינה מחייבת, התקשרו עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

עבירות אלימות במשפחה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

למשרדנו צוות עורכי דין המתמחים בדין הפלילי עם התמחות בעבירות אלימות בתוך המשפחה אשר יידעו להגן עליך ולקבל במיידי טיפול בכל עניין או חשד ולהוביל לסגירה מהירה של התיק.

ייצוג קטין הנחשד בעבירה פלילית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

עו"ד המתמחה בדין הפלילי לקטינים מטעמנו ידע להבטיח כי הקטין יקבל את מלא הזכויות המגיעות לו ובכך להקטין באופן מרבי את הנזקים העלולים להתעורר וזאת בשאיפה להגיע למצב בו התיק הפלילי כנגד הקטין ייסגר ללא נזק.

ליווי משפטי בחקירה פלילית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

אל לך לחשוב כי זימון לחקירה פלילית זה עניין פשוט וכי אין צורך בהתערבות עורך דין. זימון עו"ד אינו אומר כי יש לך ממה לחשש, ההפך - משמעו כי אתה אדם נבון וכי אין בכוונתך ליפול למלכודת.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם