מאת: צוות האתר


הננו מתכבדים להודיעכם על צירופו של עו"ד ערן ערבה, שימש עד לאחרונה כסגן לפרקליטת מחוז הצפון, לשורות משרדנו.

עו"ד ערבה, אשר סיים את תפקידו כסגן לפרקליטת מחוז הצפון, מצטרף למשרדנו לאחר שנים של שירות בשורות המדינה, במהלכן שימש כפרקליט במחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה ובפרקליטות מחוז הצפון, שם הוא עסק במגוון רחב של תיקי מס ותיקי צווארון לבן גדולים ומורכבים.

עו"ד ערבה הנו בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים והנו בעל ניסיון רב בניהול תיקים גדולים בתחומי המס הפלילי וצווארון לבן, החל משלב החקירה הסמויה וחלה בשלב המעצר , עד וכולל ניהול ההליך המשפטי בפני הערכאות השונות.
עו"ד ערבה ינהל את תחום עבירות המרמה במשרדנו, וכן ישתלב במחלקת המיסוי בייעוץ ללקוחות המשרד ובייצוגם בפני רשות המסים, גופי התביעה ובתי המשפט, כל זאת תוך רתימת כישוריו לידע ולניסיון הנרחבים שנצברו במשרדנו.

עו"ד ערבה מצטרף לשורות משרד דורון טיקוצקי צדרבוים, המורכב מ-42 עורכי דין, רואי חשבון,משפטנים וכלכלנים, חלקם יוצאי רשויות הממשלה ורשויות המס.

משרד דורון,טיקוצקי, צדרבוים מתמחה בקשת ענפה של שירותים משפטיים, החל מדיני מיסוי ישראלי אזרחי/מיסוי פלילי, יעוץ מס, ועבירות הלבנת הון וצווארון לבן, מיסוי בינלאומי, עובר דרך נדל"ן ובנקאות ועד משפט אזרחי ומסחרי בשלל תחומים שונים ומגוונים. כל תחום מטופל על ידי מחלקה ייעודית בעלת התמקצעות משלה.
צוות המשרד משוכנע כי הצטרפותו של עו"ד ערבה תסייע לו להמשיך ולעמוד לשירותכם בכל נושא מקצועי ובכל עת, ולהעמיד לטובת לקוחותינו תשתית משפטית ענפה, המנוהלת על ידי מיטב המומחים בתחומם, לקידום ענייניהם המשפטיים בארץ ובחו"ל.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

עשוי לעניין אתכם

התקשרויות עסקיות ושיתופי פעולה עם עו"ד פעילים ולא פעילים

מאת: צוות האתר

משרדנו, המורכב מכ-75 עו"ד, כלכלנים ורו"ח, מושתת על מקבץ מחלקות ייעודיות, אשר לכל אחת מהן הבקיאות והניסיון המשפטי הספציפי לה, כך שכל מחלקה מתנהלת כ-"בוטיק" משפטי עצמאי, המתמקד בתחומי הבקיאות שלו.

ייצוג יועצי מס המבקשים למכור או לקנות פעילות ו/או רשימת לקוחות

מאת: אלי דורון, עו"ד

משרדנו יודע לתן ליועצי מס את הייעוץ הנדרש לטובת קידומם לעבר היעד, אם לטובת מכירת הפעילות, אם לטובת רכישת פעילות ואם לטובת חבירה למשרדים נוספים והקמה של פעילות רחבה ומקצועיות יותר בתחום ייעוץ המס.

מייצג יקר, תן לנו להגיש עבורך את החלום!

מאת: צוות האתר

מקצוע ראיית החשבון ויעוץ המס אינם נעשים יותר קלים. ההפך הוא הנכון, התחרות גדלה, המחירים יורדים, מוסר התשלומים פגום, לקוחות כיום פחות נאמנים מבעבר, משרדי ראיית חשבון גדולים קולטים עבודה שבעבר הייתה נחלת הקטנים, רשות המס מצפה מהמייצגים לעשות יותר מבעבר, החשיפה המקצועית של המייצגים גדלה, עלויות השכר והשכירות גדלות - בקיצור, לא חיים קלים.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם