מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


ייצוג ישראלים המבקשים לרכוש במשותף נדל"ן בחו"ל

ישראלים רבים מבינים כי יש בנמצא פוטנציאל גדול ברכישת נדל"ן בחו"ל - חלק מבקשים לרכוש נדל"ן, להשביחו ולמכור אותו מיד אחר כך ברווח ויש המעדיפים לרכוש נדל"ן, להשביחו ולהשכירו. כל אחד והמודל העסקי שלו, כל אחד והאינטרסים שלו, כל אחד והמדינות אליהן הוא התחבר ולגביהן נמצא הפוטנציאל הכלכלי האטרקטיבי.

במסגרת זו יוצא, לא אחת, כי לטובת מיקסום הפוטנציאל מתעורר הצורך בהתאגדות של קבוצת אנשים, אשר ביחד יעמידו את ההון העצמי הנדרש לטובת ביצוע העסקה וביחד יוציאו את המיזם את הפועל. כך יוצא שישראלים רבים מקימים סוג של קבוצת רכישה ו/או קרן נדל"ן, המורכבת ממקבץ שותפים, לפעמים מכרים או חברים, אשר ביחד מחליטים להגשים פוטנציאל, לאתר נדל"ן וביחד לבצע מהלך עסקי.

קורה כי הגורם המנהל את הקבוצה הוא זה שמרכז את האנשים והוא זה שגם גובה מכלל האנשים תשלומים בגין ניהול הקבוצה, השבחת הנכס וכדומה ויש מאידך מצבים בהם מספר חברים, בדרך כלל מצומצם, מחליטים יחדיו במאמץ משותף לנסות את מזלם, לאתר נכס ולבצע את העסקה אותה הם מבקשים לקדם. עסקאות אלה, בכדי שיצליחו, חייבות לעמוד בשורה של פרמטרים המתחילה באמינות של הנוגעים והמנהלים את הקבוצה, לאחר מכן בחינת העיסקה ואימות הפוטנציאל הגלום בה ושלישית בחינת חבות המס הצפויה בגין מימוש הנדל"ן ברווח ו/או ביצוע המהלך המדובר.

כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?

לשם הבטחת כל אלה ובעיקר על מנת להבטיח התקשרות שקופה וחוקית, המבוססת על נדל"ן נקי מעיקולים ושיעבודים ותכנון מס נכון, נדרשת בקיאות משפטית. משרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים יוצאי רשויות מס, מתמחה בבנייה של קבוצות מסוג זה ו/או בייצוג חברים בקבוצות מסוג זה.

משרדנו יידע לפעול בשם הקבוצה ו/או בשם היזמים ו/או בשם מי מהמשקיעים לטובת עריכת הסכמים מקצועיים המגלמים ניסיון עבודה בן עשרות שנים, העמדת בטוחות, בחינת הזכויות, בניית תכנון מס ונקיטה בכל פעולה נדל"נית נדרשת – לשם הבטחת התנהלות מקצועית.

משרדנו פעיל בשורה ארוכה של מדינות ומשכך ישמח הוא לייצגך בעניין זה!
התקשר אליי עתה, נתאם ונקדם -
עו"ד אלי דורון 054-4251054   

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

עשוי לעניין אתכם

שלילת הטבת מס רכישה במקרה של רכישת חלק בבניין מגורים

מאת: אלי דורון, עו"ד; דורון פסו, עו"ד

לאחרונה ניתנה החלטה ב-ו"ע 45682-01-17 באור נ' מדינת ישראל ("הערר") אשר דחתה בקשתו של עורר אשר רכש חלקים בלתי מסוימים בבניין דירות וביקש לקבל הטבה במס רכישה בטענה שמדובר ב"דירת מגורים יחידה".

תביעות ליקויי בניה

מאת: צוות האתר

למשרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח, הנדסאים וכלכלנים, הידע והניסיון בטיפול בתביעות אשר עניינן בליקויי בניה אשר נגרמו כתוצאה מעבודות בניה לא תקינות ו/או לא ראויות, כאלה אשר משאירות את הדייר עם נכס פגום, מה שפוגע בשווי הנכס ו/או ביכולת של הדייר ליהנות מהנכס.

נדל"ן ישראלי ברומניה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

לסניף המשרד שבבוקרשט, המורכב מממבחר עו"ד רומנים מובילים, ניסיון רב בכל הקשור בביצוע עסקאות נדל"ן עבור ישראלים ברומניה - רכישה, מכירה וכו'. משרדנו ידע לבצע עבורך את עסקת הנדל"ן בנוגע לדירה, נכס מסחרי, מגרש, מניות ועוד ולהבטיח השלמת העסקה לשביעות רצונך.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם