מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


עומדים לרכוש או למכור דירה מגורים? מחלקת הנדל"ן של משרדנו תשמח לייצגך בעסקה
 
עסקת מכירה או קניה של  דירה הינה בדר"כ אחת העסקאות הגדולות והחשובות ביותר שנעשות על ידי הצדדים לעסקה. זוהי עסקה שאין מקום לטעויות בה ואין מקום לבעיות ביישום שלה. כל סטייה או פגיעה במתוכנן עלול להביא לידי אסון כלכלי ממשי, ממש כך, ממנו יתקשה הנפגע להתגבר.

בכדי למנוע בעיות, יש בנמצא צורך בהתמחות ממשית בתחום הנדל"ן וזאת לטובת בחינה לעומק של הזכויות בנכס, בחינת טיב ואוטנטיות של הרישומים, בחינת וניתוח החובות הרובצים על הנכס, בחינת חריגות בניה והיטלי השבחה,  בניית מנגנון  נאמנות לטובת הבטחת העברת כספים רק כנגד העברת קניין בנכס, בניית מנגנון מימון אותו ניתן יהיה להוציא אל הפועל וכן בקיאות בדיני מיסוי מקרקעין, לטובת הבטחת חבויות מס מינימאליות, מתוכננות ושקולות מראש.

* מחלקת הנדל"ן של משרדנו, המורכבת מעו"ד יוצאי רשויות מס וכאלה שבעבר ייצגו את רשויות מס שבח, תדע לייצגך בנאמנות ובמסירות, אם במסגרת הליך של רכישה ואם במסגרת הליך של מכירה, על הצד הטוב ביותר.

* מחלקת הנדל"ן של משרדנו תדע לערוך את מלא הבדיקות המתחייבות ולנהל בשמך מו"מ מקצועי אשר בסופו של יום יביא לך את העסקה הטובה ביותר לנסיבות.

* מחלקת הנדל"ן של משרדנו תדע לעשות כן במיומנות ובמהירות, מתוך מגמה להוציא את העסקה אל הפועל, בהתאם להנחיות שיתקבלו ממך ותוך שמירה מלאה ושקופה על האינטרסים שלך.

חשוב שמשרדנו יכנס לפעולה מיד עם תחילת העסקה וזאת עוד בטרם חתמתם על זיכרון דברים או כל מסמך אחר. כניסה מוקדמת לעסקה תבטיח נטרול טעויות אופייניות ומקסום תנאי העסקה לטובתך. האמור נכון הן לעסקאות בהן הממכר הינה דירה יד שניה והן למקרים בהם הדירה נרכשת מקבלן.

 
צרו קשר ותנו לנו את הזכות לייצגכם על הצד הטוב ביותר: 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

עשוי לעניין אתכם

שלילת הטבת מס רכישה במקרה של רכישת חלק בבניין מגורים

מאת: אלי דורון, עו"ד; דורון פסו, עו"ד

לאחרונה ניתנה החלטה ב-ו"ע 45682-01-17 באור נ' מדינת ישראל ("הערר") אשר דחתה בקשתו של עורר אשר רכש חלקים בלתי מסוימים בבניין דירות וביקש לקבל הטבה במס רכישה בטענה שמדובר ב"דירת מגורים יחידה".

תביעות ליקויי בניה

מאת: צוות האתר

למשרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח, הנדסאים וכלכלנים, הידע והניסיון בטיפול בתביעות אשר עניינן בליקויי בניה אשר נגרמו כתוצאה מעבודות בניה לא תקינות ו/או לא ראויות, כאלה אשר משאירות את הדייר עם נכס פגום, מה שפוגע בשווי הנכס ו/או ביכולת של הדייר ליהנות מהנכס.

נדל"ן ישראלי ברומניה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

לסניף המשרד שבבוקרשט, המורכב מממבחר עו"ד רומנים מובילים, ניסיון רב בכל הקשור בביצוע עסקאות נדל"ן עבור ישראלים ברומניה - רכישה, מכירה וכו'. משרדנו ידע לבצע עבורך את עסקת הנדל"ן בנוגע לדירה, נכס מסחרי, מגרש, מניות ועוד ולהבטיח השלמת העסקה לשביעות רצונך.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם