מאת: צוות האתר


העברת חסכונות ישראליים מעבודה בחו"ל, מהבנק בחו"ל לבנק בישראל

ישראלים רבים עוברים לחו"ל לטובת עבודה במדינה זרה – שם מאמינים הם כי ניתן יהיה להרוויח יותר מכפי שהם מרוויחים בישראל ובכך לשדרג את עצמם ואת משפחתם. חלק מאותם אנשים אוחזים השכלה אקדמאית (מהנדסים וכדומה) וחלקם האחר לא; חלקם עוברים למדינות מערביות מתקדמות וחלקם היותר גדול, עוברים למדינות באפריקה, סין, רוסיה, אסיה ועוד. 
 
שם במדינה זרה, אותם אנשים עובדים על פני שנים, בחלק גדול מהמקרים בלי המשפחה, שנים על גבי שנים והכול מתוך אמונה כי החסכונות שלהם והכספים השוטפים אותם הם מרוויחים, יעזרו להם לקדם את מצבה הכלכלי של משפחתם, תאפשר לה לתן לבני המשפחה הנותרים בארץ או בחו"ל תנאים טובים יותר, תאפשר לילדים ללמוד, לרכוש במועד המתאים דירה ועוד ועוד. הבעיה היא שאותם ישראלים, עת חזרת לישראל - מוצאים את עצמם, לא אחת, עומדים בפני מערכת בנקאית ישראלית קשוחה - כזו שמרימה עליהם קשיים, לא סבירים ולא נכונים, בדבר העברת הכסף מחו"ל לישראל. אותה מערכת בנקאית, אולי בשל ההיסטריה העולמית סביב נושא הכספים הלא מדווחים ו/או כתוצאה מסיבת אחרות, מקשה בחלק גדול מהמקרים והלכה למעשה מעמידה את אותם ישראלים חוזרים בפני מצב בו הם פשוט לא יכולים להביא את הכספים שנחסכו על ידם, מהבנק בחו"ל לבנק בישראל.
 
אותו ישראלי, מוצא את עצמו עם חסכון חייו בחו"ל, חסכון שנצבר על ידו בעמל רב ועתה הבנק הישראלי לא מאפשר לו להביא את הכסף לארץ, כאשר, בחלק גדול מהמקרים ההתנהלות הבנקאית אינה מבוססת על הנמקות משפטיות ממשיות, אלא על טעמים אחרים, הנובעים מאי הבנת המצב המשפטי, אי הבנת הסטטוס של הלקוח המבקש להעביר כספים ואם מסיבות רבות אחרות.
 
משרדנו ידע לפתור עבורך את הבעיה...
משרדנו ידע לנתח את המצב המשפטי והעובדתי בצורה מלאה, שקופה ונכונה, לבנות את האסטרטגיה המשפטית הנדרשת ובשורה התחתונה – להתנהל מול המערכת הבנקאית בשקיפות ובחוקיות – כך שבסופו של יום, המערכת הבנקאית תשתכנע כי אין בנמצא כל סיבה שלא לקבל את חסכונות הישראלי החוזר, תאפשר לישראלי לפתוח חשבון בנק בישראל, ככול ואין לו כזה ולהביא לידי כך שהישראלי יוכל לעשות בישראל שימוש בכספים המועברים לישראל, אם לטובת רכישת דירה ואם לטובת מטרה אחרת.
 
התקשר עתה ותן לנו להסדיר עבורך את הנדרש מול המערכת הבנקאית, בחוקיות ובשקיפות: 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

העברת כסף מחשבון בנק בחו"ל לישראל בימי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו ידע להתנהל בשמך מול המערכת הבנקאית ו/או כל גוף נדרש אחר, לשכות משפטיות של בנקים, קציני ציות ועוד, לטובת הבטחת העברת כספים מחו"ל לישראל באופן המתיישב עם הוראות בנק ישראל.

התנהלות מול בנק בישראל המסרב לקבל כסף המועבר מחו"ל

מאת: אלי דורון, עו"ד

משרדנו מתמחה בייצוג ישראלים מול בנקים בישראל המסרבים לקבל העברות בנקאיות של כספים, המועברות מחשבון בנק בחו"ל לחשבון הבנק של הלקוח בישראל - לחצו כאן לפרטים.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם