מאת: אלי דורון, עו"ד; ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); קרנית בראון, עו"ד ארה"ב


ייצוג ישראלים בתביעות משפטיות בארצות הברית

קבלת זימון להליך משפטי יכולה להיות לא צפויה ולא נעימה במיוחד כהליך משפטי במדינה זרה. ללא קשר לסוג התביעה, לאחר פתיחת הליך משפטי, יש דברים שחייבים להיעשות במהרה, שמא, הזכות להתגונן לא תפגע - על אחת כמה וכמה אם הנך מתגורר/ת בישראל ונבתבעת בארצות הברית, אזי מה עלייך לעשות?

בארצות הברית שיטת המשפט שונה מישראל והיא משלבת בין החוק הפדראלי והחוק המקומי (State) כאשר לכל אחד מהם חוקי פרוצדורה שונים. כאשר פלוני, שאינו אזרח או תושב ארה"ב, נקרא לבית המשפט, ראשית יש לבדוק באם לערכאה הדיונית הסמכות לדון בעניינו. במידה ואכן קמה הסמכות הדיונית, השלב הקריטי הבא הוא להגיש כתב הגנה במועד. במקרים רבים, קיים הצורך ליצור קשר עם באי כוח התובעים ולבקש הסכמתם לאורכה בהגשת כתבי הגנה. במידה ולא הוגש כתב הגנה במועד, הדבר עשוי להוביל לפסיקת הוצאות ואף לקבלת פסק דין שלילי. בהתאם לאמור, במקרה וזומנתם לדיון בארה"ב, ישנה חשיבות קריטית לקבל ייעוץ משפטי מקצועי באופן מיידי וזאת על מנת שהזכויות לא תפגענה. יתרה מזאת, בקבלת ייעוץ משפטי חשיבות רבה בבחינת הסוגיה המשפטית וכן בהמשך ניהול ההליך. לעיתים, הדבר אף כרוך בקבלת ייעוץ ספציפי בהתאם לסוג ההליך ובנושא הדיון המתברר בבית המשפט.

 

למשרדנו שלוחה משפטית בארה"ב בעלת 35 שנות וותק וניסיון בתחום הליטיגציה במגוון רחב של נושאים ומול כל הערכאות המשפטיות, הן בפדראלי והן במקומי. במידה ואתם נדרשים לייצוג או ייעוץ משפטי בארה"ב, משרדנו ישמח לסייע בנושא.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הקפאה או ביטול חוזה בעקבות הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

לשם הצטרפות למהלך או לקבלת יעוץ משפטי כיצד נכון לפעול בימים אלו משפטית ועסקית, אנו עומדים לרשותכם לבחון עמכם את המקרים השונים, ולסייע לכם בגיבוש עמדה משפטית מתאימה ובמידת הצורך בהתמודדות עליה.

שירותים משפטיים מרחוק

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

הקפאת הליכים, הקמת שותפויות, ליווי עסקים בעת משבר - הפעילות שלנו ממשיכה תחת מגבלות הקורונה ואנו מאפשרים ללקוחותינו שירותים משפטיים חיוניים, גם מרחוק!

קידום עסקאות מהירות עקב משבר הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בביצוע עסקאות מהירות אם בתחום הנדל"ן, אם ברכישת מניות ו/או חברות ו/או כל נכס אחר בתחומים מגוונים. במהירות תוך בחינת שיקולי המס ושיקולים מסחריים נדרשים אחרים אם פרונטלית ואם וירטואלית באמצעות האינטרנט, טלפון, וידאו ועוד.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם