מאת: צוות האתר


גילוי מרצון 2016-2017  - הכשרת חשבונות בנק ונכסים לא מדווחים 
 
עדיין לא מאוחר לפעול ולנטרל חשיפה פלילית. גם אם עדיין לא טיפלת בהכשרת חשבון הבנק שלך הנמצא בחו"ל (הלא מדווח לרשויות בישראל) או נכס אחר עליו לא דיווחת, הרי שעדיין לא מאוחר, עדיין ניתן לפעול במהירות וביעילות ולפתור את הבעיה עבורך במהירות ובמינימום נזק.
אסור לחכות עם הנושא משום שהיכולת לפתור את הבעיה במינימום נזק קיימת כל עוד רשות המס לא הגיעה אליך. ידוע כי רשות המס מנסה להגיע לכמה שיותר ישראלים שלא דיווחו ובנוסף מקדמת היא הסכמים בין-לאומיים בדבר החלפת מידע בין מדינות ובנקים באופן אוטומטי, כך שממש אין ברירה, חייבים לפעול ומהר. אנו עדיין יכולים לפעול בשמך במהירות ובדיסקרטיות, לטובת נטרול כל החשיפה הפלילית ולהכשיר את הכסף או את הנכס הלא מדווחים שלך במינימום עלות מס וזאת – מבלי שיהיה בגינך כל מרשם פלילי ומבלי שמשהו מרשות המס יחקור אותך. נכון לעשות זאת גם אם הכסף לא רשום על שמך, גם אם החשבון בנק עדיין רשום לדוגמא על שם בן משפחה שנפטר.

 
כיצד אנחנו יכולים לסייע לך?
משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס מומחה בכל ההליך של גילוי מרצון והכשרה של חשבונות בנק ונכסים לא מדווחים בחו"ל. משרדנו טיפל ומטפל גם היום במאות לקוחות והביא לידי השלמת ההליך בצורה מעולה, שקופה וחוקית. בקיאותנו בתחום המס וניסיוננו רב השנים בכל הקשור בגילוי מרצון והכשרה של הון, בכל רחבי הארץ, מאפשרים לנו להביא ללקוח את הפתרון הטוב ביותר, במינימום טרחה, מינימום עלות מס ומינימום לחץ נפשי.
אנו יודעים לקיים את כל ההליך בצורה מאוד רגועה ומאוד נינוחה, מבלי שהלקוח יידרש להיחקר או להישאל על ידי רשויות המס. למעשה אנו עושים עבור הלקוח את כל הפעולות הנדרשות ואנו אלה שנביא ללקוח את הפתרון על מגש של כסף. אנו מודעים לכך שלקוחות מעדיפים כי אנו נתנהל בשמם מול רשות המס, כך שהם לא יצטרכו להגיע למס הכנסה או לכל גוף ציבורי אחר – אנו יודעים זאת וכך אנו נוהגים כלפי הלקוחות שלנו . יתרה מזאת, הניסיון שלנו יעזור לנו להחליט על אסטרטגיה ועל המסלול הנכון ביותר לטובת השלמת ההליך.

 
לבחור במסלול הטוב ביותר עבורך
ישנם מצבים בהם נכון יהיה לנקוט במסלול אנונימי, במהלכו אנו לא חושפים את השם של הלקוח אלא לאחר שהלקוח יודע כמה מס יעלה לו כל ההליך ויהיו מצבים בהם נכון יהיה לנקוט בהליך אחר. יש בנמצא מספר אופנים ואנו נדע, לאחר שנלמד את המקרה – להחליט עבורך מה המסלול הטוב ביותר, המהיר ביותר והבטוח ביותר. או יודעים לפעול לטובת הכשרה של חשבונות בנק ובאותה מידה – פועלים אנו לטובת הכשרה של נכסים אחרים שלא דווחו לרשויות המס בישראל, לרבות מניות בעסקים, נדל"ן בחו"ל ועוד.
אצלנו תקבל תחת קורת גג אחת את כל המענה, אם במישור המשפטי ואם במישור החשבונאי ועצם היותנו עורכי דין, החיסיון של עו"ד–לקוח מובטח. בשל הניסיון הרב שלנו, אנו יודעים מה הקו האדום מבחינת רשות המס, מה המינימום שניתן לסכם עליו ומה הראיות והמסמכים הנדרשים לטובת השלמת ההליך. אנו נדע להסתדר על מגבלות קיימות ועם מסמכים חסרים, הכול במהירות ולשביעות רצונך.

התקשר אלינו עתה ותן לנו לפעול בשמך - נשמח לקיים אתך פגישה לא מחייבת ודיסקרטית לטובת ליבון הסוגיות והסדרת הנדרש.
התקשר עתה ותן לנו לשמור עלייך! בנייד:
054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

עשוי לעניין אתכם

עם תום שנת 2018, יסתיים נוהל גילוי מרצון אנונימי

עם תום שנת 2018, יסתיים נוהל גילוי מרצון אנונימי

מאת: אלי דורון, עו"ד; ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); דורון פסי עו"ד

שימו לב!! נותרו שבועות ספורים עד לסוף שנת 2018 לטובת נקיטה מהירה בהליך של גילוי מרצון אנונימי.

רכבת אחרונה למבקשים גילוי מרצון אנונימי

רכבת אחרונה למבקשים גילוי מרצון אנונימי

מאת: אלי דורון, עו"ד

טוב יהיה לנצל את השבועות האחרונים שנותרו עד לסוף שנה זו לטובת נקיטה מהירה בהליך של גילוי אנונימי. משרדנו עושה זאת מזה שנים רבות, אנו מגישים את הבקשות באמצעות האינטרנט ופועלים עבור הלקוחות בנאמנות ובדיסקרטיות נטולת פשרות.

נטרול חשיפה פלילית באמצעות הליך גילוי מרצון

נטרול חשיפה פלילית באמצעות הליך גילוי מרצון

מאת: אלי דורון, עו"ד

הליך הגילוי מרצון מיועד לישראלים אשר מדעת או שלא מדעת בצעו עבירת מס, אם בישראל ואם מחוץ לישראל ועתה מבקשים הם להסיר את המחדל ולנטרל את החשיפה הפלילית.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם