מאת: אלי דורון, עו"ד


למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד האוצר, רשויות מס, מע"מ ומשרד הפנים, מחלקה משפטית המתמחה בדיני מטבעות דיגיטליים, קריפטוקרנסי וכל המשתמע מאלה. מחלקה זו מתמחה בייצוג ישראלים, פרטיים וחברות, הפעילים בתחום, במגוון רחב של מישורים, אם במישור הפרטי ואם במישור העסקי, תוך התייחסות לאספקטים נוספים דוגמת דיני מס ישראלי, דיני מס בין לאומי, דיני חוק איסור הלבנת הון ועוד.

במסגרת זו משרדנו מייצגים ישראלים האוחזים במטבעות דיגיטליים ו/או כאלה שאחזו במטבעות אותם הם מימשו או המירו במטבעות אחרים וזאת לטובת ייעוץ מס, ייעוץ מסחרי, ייעוץ בנקאי וייעוץ בכל הקשור בהתנהלות מול רשויות המס - תכנון מס, נטרול חשיפה פלילית, דיווח על פעילויות לרשויות, מימושים ועסקאות ועוד. בנוסף, משרדנו מייצג שורה ארוכה של יזמים ישראלים המקימים ו/או המבקשים להקים מיזמים אינטרנטיים ואחרים הקשורים למטבעות דיגיטליים, אם באופן עצמאי, אם באמצעות חברות זרות או ישראליות, עם או בלי שותפים, לרבות זירות מסחר, אתרים המאפשרים תיווך של מטבעות דיגיטליים, כספומטים המאפשרים המרה של מטבעות דיגיטליים ועוד.

 

הבטחת התנהלות חוקית ושקופה

לטובת האמור, מחלקת הקריפטו של משרדנו יודעת להנחות את היזם בכל הקשור לאופן בניה והקמה של המיזם, להנחותו בנוגע לחובות הדיווח ותשלום המס בגינו, התייחסות לחובת ניכוי המס במקור בגינו, עמידה בדרישות על פי חוק מע"מ, קבלת רישיון מתחייב מבנק ישראל ו/או משרד האוצר, קבלת רישיון נש"מ, קבלת מעמד של מוסד כספי ועוד ועוד מהלכים ופעולות נדרשות. כל הפעולות המבוצעות על ידנו מגובות, בסופו של יום, בחוות דעת משפטיות. בעניין זה יודגש כי בנסיבות הקיימות, יש בנמצא חשיבות מכרעת לקבל חוות דעת משפטית המבהירה ללקוח כיצד עליו להתנהל לטובת הבטחת התנהלות חוקית ושקופה. חוות הדעת נדרשת על מנת שהיזם והמייצג שלו יוכלו לדווח לרשות המס בהתאם לחוק. יתרה מזאת, חוות הדעת תסייע ליזם לבנות את המיזם בצורה המתיישבת עם הוראות החוק. לא פחות חשוב, קבלת חוות דעת ויישום האמור בה בהתאם לעובדות המרוכזות בה, מביא לידי נטרול חשיפתו הפלילית של היזם, משמע יזם הפועל על סמך חוות דעת משפטית, מנוטרל חשיפה פלילית. למעשה היצמדותו של היזם להנחיות משפטיות המבהירות מה לדווח, על מה לדווח ועל מה לשלם מס, מבטיחות לו כי לא ניתן יהיה לטעון כלפיו כי בוצעו על ידו עבירות מס.

 

כיצד אנחנו נוכל לסייע לך?

משרדנו מלווה יזמים רבים העוסקים במטבעות דיגיטליים, ביטקויין ועוד. אנו עושים כן בדיסקרטיות ובזהירות רבה, באמצעות עו"ד המתמחים בביטקוין, עו"ד המתמחים במטבעות דיגיטליים ועו"ד המתמחים במס על מטבעות דיגיטליים ושילוב אלה עם הקמה של חברות בין לאומיות. כמו כן, משרדנו מלווה ומייעץ לישראלים רבים האוחזים במטבעות דיגיטליים, אם באמצעות ארנקם הקר, אם באמצעות בנק זר ואם באופנים אחרים. משרדנו יודע לתן לאלה ייעוץ משפטי נכון ומדויק.


אנו מזמינים אותך להגיע למשרדנו לטובת  קבלת מענה מתאים, פנה אלינו במיידי ואנו נתקדם הנדרש עבורך!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון
 054-4251054

 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

איסור הלבנת הון באמצעות מטבעות וירטואליים

איסור הלבנת הון באמצעות מטבעות וירטואליים

מאת: אלי דורון, עו"ד

משרדנו מתמחה בניהול הליכים בשם בעלי ארנקים ומטבעות דיגיטליים מול רשויות מס הכנסה אשר יש בהם כדי להלבין ולהכשיר את ההון הדיגיטלי שנצבר, בחוקיות ובשקיפות.

הלבנת קריפטו, ביטקוין ומטבעות דיגיטליים

הלבנת קריפטו, ביטקוין ומטבעות דיגיטליים

מאת: אלי דורון, עו"ד

ישראלים המחזיקים מטבעות דיגיטליים הנמנעים מלטפל בנושא, המוקסמים מכמות המטבעות אותם הם צוברים תוך התעלמות מהמגבלות, תוך התעלמות מבעיות הצפויות להתעורר בעתיד הקרוב, שוגים. זה הזמן לפעול. זה הזמן להביא להכשרה, בטרם יהיה מאוחר מדי!

הסדרת מיסוי רווחים ממטבעות דיגיטליים

הסדרת מיסוי רווחים ממטבעות דיגיטליים

מאת: אלי דורון, עו"ד; דורון פסו, עו"ד

סמנכ"ל רשות המיסים הבהיר לאחרונה כי הרשות לא תתעקש על שיטת ה-FIFO בעת חישוב המס הנובע מרווחים במכירת מטבעות דיגיטליים, וכי קיימת אפשרות לחישוב מס המתייחס למטבע הספציפי לגביו התבצעה עסקה, במקרים בהם ניתן לזהותו במדויק. שינוי זה מיועד להביא לגבייתו של "מס אמת" בעסקאות מכירת מטבעות דיגיטליים, וכתוצאה מכך אף עשוי להפחית את שומות המס בעסקאות אלה.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם