מאת: צוות האתר


תביעה משפטית כנגד קבלן בשל ליקויי בנייה

למשרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח, הנדסאים וכלכלנים, הידע והניסיון בטיפול בתביעות אשר עניינן בליקויי בניה אשר נגרמו כתוצאה מעבודות בניה לא תקינות ו/או לא ראויות, כאלה אשר משאירות את הדייר עם נכס פגום, מה שפוגע בשווי הנכס ו/או ביכולת של הדייר ליהנות מהנכס.

 

ליקויי בניה הפכו להיות מכת מדינה - קבלנים, משפצים ויזמים נמנעים, לא אחת, מלבצע את העבודה המוסכמת עמם בצורה בהתאם לתקנים הקבועים בחוק ו/או בצורה תקינה, מה שבסופו של יום מסב לדיירים נזק רב, פוגע באיכות החיים שלהם, מייצר נזילות, רטיבות, פגיעה בבטיחות ועוד. נזק מסוג זה מקים עילת תביעה, עילות אותן יש לתרגם לאקט משפטי אשר אמור להביא לידי השלמת המלאכה, תיקון המחדלים ו/או לתשלום פיצוי כספי לנפגעים ממחדלים אלה. ליקויים בבניה שקולים להפרת התחייבות חוזית של הקבלן ובנוסף לעוולה אזרחית, מה שמזכה את הנפגעים לתבוע בגין אלה את אלה שאחראים לנזק – היזם, הקבלן, האדריכל, המפקח, הבנק המלווה ועוד ועוד. לצערנו, רבים מהקבלנים "בונים" על כך שהדייר לא יתבע את הנזק שנגרם לו עקב אותה עבודה רשלנית ולכן אין הם עושים באמת ובתמים את הנדרש מהם על מנת שהעבודה אכן תושלם בצורה המכבדת את המקצוע ואת הלקוח. משרדנו, מודע למצוקות אלה ומשכך פיתח הוא שיטות באמצעותן ידע הוא לתבוע את כל אלה אשר אחראים לנזקים ולבניה הלא חוקית ולמצות את הדין עם אותם גורמים שבסופו של יום הסבו נזק. נדע לעשות כן בהישען על חוות דעת הנדסאית ובאמצעות כלים אשר יאלצו את הקבלן והאחרים להתמודד עם הטענות ולספוג את כל אותם נזקים שנגרמו מהתנהלותם זו.

 

משרדנו ידע לנהל מאבק עיקש, עד מיצוי הדין ועד להבאת פתרון המתיישב עם מה שבאמת מגיע לדיירים - אנו מייצגים פרטים, ועדי בתים, שכונות ועוד.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 3.81 ע"י 11 גולשים

עשוי לעניין אתכם

רכישת / מכירת דירה בימי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להיכנס במהירות לפרטי העסקה, לבצע את כלל הבדיקות הנדרשות לטובת הבטחת השלמת עסקה ברורה חלקה ונקייה ובנוסף לייעץ לך, הרוכש או המוכר, בכל הקשור לשיקולי המס.

עסקת דירה משומשת

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

למחלקת הנדל"ן של משרדנו ניסיון בן עשרות שנים בכל הקשור בייצוג רוכשי דירות ומוכרי דירות, אם חדשות ואם משומשות – מגורם פרטי.

רישום בית משותף בהליך יעיל ובזמן קצר

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); דור אלקרייף, משפטן

ישנם יתרונות רבים לרישום בית, ככל שיהיה, כבית משותף - במאמר זה נמנה את היתרונות האמורים ואף נבהיר את חשיבות הכנת המסמכים הרלוונטיים כדי למנוע תסבוכות ומסכת עינויים מיותרת.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם