מאת: צוות האתר


למשרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח, הנדסאים וכלכלנים, הידע והניסיון בטיפול בתביעות אשר עניינן בליקויי בניה אשר נגרמו כתוצאה מעבודות בניה לא תקינות ו/או לא ראויות, כאלה אשר משאירות את הדייר עם נכס פגום, מה שפוגע בשווי הנכס ו/או ביכולת של הדייר ליהנות מהנכס.

 

ליקויי בניה הפכו להיות מכת מדינה - קבלנים, משפצים ויזמים נמנעים, לא אחת, מלבצע את העבודה המוסכמת עמם בצורה בהתאם לתקנים הקבועים בחוק ו/או בצורה תקינה, מה שבסופו של יום מסב לדיירים נזק רב, פוגע באיכות החיים שלהם, מייצר נזילות, רטיבות, פגיעה בבטיחות ועוד. נזק מסוג זה מקים עילת תביעה, עילות אותן יש לתרגם לאקט משפטי אשר אמור להביא לידי השלמת המלאכה, תיקון המחדלים ו/או לתשלום פיצוי כספי לנפגעים ממחדלים אלה. ליקויים בבניה שקולים להפרת התחייבות חוזית של הקבלן ובנוסף לעוולה אזרחית, מה שמזכה את הנפגעים לתבוע בגין אלה את אלה שאחראים לנזק – היזם, הקבלן, האדריכל, המפקח, הבנק המלווה ועוד ועוד. לצערנו, רבים מהקבלנים "בונים" על כך שהדייר לא יתבע את הנזק שנגרם לו עקב אותה עבודה רשלנית ולכן אין הם עושים באמת ובתמים את הנדרש מהם על מנת שהעבודה אכן תושלם בצורה המכבדת את המקצוע ואת הלקוח.

 

משרדנו, מודע למצוקות אלה ומשכך פיתח הוא שיטות באמצעותן ידע הוא לתבוע את כל אלה אשר אחראים לנזקים ולבניה הלא חוקית ולמצות את הדין עם אותם גורמים שבסופו של יום הסבו נזק. נדע לעשות כן בהישען על חוות דעת הנדסאית ובאמצעות כלים אשר יאלצו את הקבלן והאחרים להתמודד עם הטענות ולספוג את כל אותם נזקים שנגרמו מהתנהלותם זו.

 

משרדנו ידע לנהל מאבק עיקש, עד מיצוי הדין ועד להבאת פתרון המתיישב עם מה שבאמת מגיע לדיירים - אנו מייצגים פרטים, ועדי בתים, שכונות ועוד.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 4 ע"י 6 גולשים

עשוי לעניין אתכם

שלילת הטבת מס רכישה במקרה של רכישת חלק בבניין מגורים

מאת: אלי דורון, עו"ד; דורון פסו, עו"ד

לאחרונה ניתנה החלטה ב-ו"ע 45682-01-17 באור נ' מדינת ישראל ("הערר") אשר דחתה בקשתו של עורר אשר רכש חלקים בלתי מסוימים בבניין דירות וביקש לקבל הטבה במס רכישה בטענה שמדובר ב"דירת מגורים יחידה".

נדל"ן ישראלי ברומניה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

לסניף המשרד שבבוקרשט, המורכב מממבחר עו"ד רומנים מובילים, ניסיון רב בכל הקשור בביצוע עסקאות נדל"ן עבור ישראלים ברומניה - רכישה, מכירה וכו'. משרדנו ידע לבצע עבורך את עסקת הנדל"ן בנוגע לדירה, נכס מסחרי, מגרש, מניות ועוד ולהבטיח השלמת העסקה לשביעות רצונך.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם