מאת: אלי דורון, עורך דין - ירון טיקוצקי, עורך דין ורואה חשבון - אבי לוי, עורך דין


משרד דורון טיקוצקי צדרבוים עמיר מזרחי הנו משרד עורכי דין המונה כ-45 עורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים. במסגרת המשרד מספר מחלקות ובכללן מחלקת עסקאות ומיסוי בין לאומי – במסגרתה מתנהל, בין השאר – דסק סין (להלן: " דסק סין").

דסק זה מורכב מעורכי דין ורואי חשבון להם בקיאות בתחום המסחר והמס ובראשו עומד עו"ד אבי לוי, דובר וכתוב סינית, אשר לו ניסיון של 30 שנה ביצירת עסקאות עם סינים, מפעלים וגופים אחרים, בשפה הסינית ובכלל.

הדסק פועל לטובת ליווי אנשי עסקים, מישראל ומחוצה לה, המבקשים לעשות עסקים עם סין או על אדמת סין, עם יצרנים מקומיים ו/או עם גורמים אחרים, אם לטובת ייצור בסין ומכירה מחוצה לה , אם לטובת מכירה בסין עצמה, אם לטובת ייצור איכותי וזול בסין לטובת הפחתת עלויות ייצור ואם לטובת אין ספור טעמים אחרים.
בעידן בו התחרותיות אינה מאפשרת דריכה במקום, דסק סין מאפשר מתן מענה לייצור ופיתוח של מגוון רחב של מוצרים בתחומים רבים ומגוונים, בהם מוצרי תקשורת, מוצרי צריכה, ציוד רפואי, מוצרים צבאיים ומוצרים תעשייתיים.

דסק סין קשור בקשר הדוק לחברות ייצור ותיקות, בעלות ידע ומוניטין, המייצרות בין היתר לחברות ידועות, בהם חברות ענק, הידועות בתהליכי הבדיקה הקפדניים של הסמכת היצרנים.

המענה שאנו נותנים מתאים הן לחברות מבוססות המעוניינות בהוזלת עלויות ובמציאת חלופות לקווי ייצור קיימים, והן לחברות start-up ויזמים המחפשים פתרון ראשוני, יעיל, תחרותי וכולל, לכל צרכי הפיתוח והייצור שלהם.

אנו מציעים פיתרון כולל לצרכי הפיתוח והייצור שלכם החל משלב הרעיון ועד לשילוח המוצר המוגמר. המענה שלנו מתבצע באמצעות קבוצה יצרנית המנוהלת מהונג קונג ופועלת בדרום סין והכוללת מומחים בניהול פרויקטים בינלאומיים מורכבים, רכש והתקשרויות, פיתוח מוצרים, עיצוב תעשייתי, פיתוח וזיווד אלקטרוני, פיתוח אבות-טיפוס, ובשימוש בגרפיקה ממוחשבת והדמיות תלת-מימדיות.

המענה אינו מסתיים רק בייצור, אלה הוא גם מספק את התשובה הלוגיסטית והביטוחית המלאה לצורך אריזת המוצרים ושילוחם לכל מקום בעולם. בנוסף לכך, באמצעות מערך הקשרים שלנו, אנו מאפשרים מתן תמיכה שיווקית ללקוחות הפועלים דרכנו ובאמצעות שותפינו העסקיים.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

עשוי לעניין אתכם

חתימת הסכם עם יצרן באסיה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); אודליה שינדרוף, עו"ד

אם אתם מעוניינים בלווי משפטי מקצועי בנושא, הלוקח בחשבון את התרבות האסייתית, החשיבות והדגשים שיש לתת בעת חתימה על הסכם עם יצרן אסייתי, דסק אסיה של משרדנו מעניק ליווי שותף תרבותי, מסחרי ועסקי על מנת לעזור לכם לא לעשות טעויות קריטיות בדרך.

ייצוא ציוד רפואי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח), אודליה שינדרוף, עו"ד

אם אתם חברה רפואית אשר פניה לאסיה וכבר קיבלת אישור FDA OR CE משרדנו מזמין אתכם להצטרף להצלחה ולקצר את הדרך - אנו נוכל לעזור לכם להכין מודל כלכלי אשר יתאים למדינת היעד בהתחשב בכל הנתונים וברגישות שיש לקחת בחשבון להצלחת המכירה.

ליווי יזמים באסיה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); אודליה שינדרוף, עו"ד

משרדנו מתמחה בליווי עסקי, מסחרי ומשפטי ליזמים ישראל במדינות דרום מזרח אסיה סינגפור, תאילנד, יפן, קוריאה, מלזיה, אינדונזיה, וייטנאם ועוד - קראו כאן בהרחבה בנושא.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם