מאת: אלי דורון, עורך דין - ירון טיקוצקי, עורך דין רואה חשבון - אבי לוי, עורך דין


דסק סין במשרד מתמחה במתן פתרונות משפטים ומסחריים כוללים לחברות ואנשי עסקים המנהלים עסקים בסין או השואפים להיכנס לשוק הסיני העצום, אם לטובת ייצור והפצה , אם לטובת מכירה לשוק הסיני ואם לטובת מטרות אחרות .

סין הפכה זה מכבר לכלכלה השנייה בגודלה בעולם. השוק הסיני מושך אליו מספר רב של חברות המעוניינות לנצל את יתרונותיה היחסים של הכלכלה הסינית ותעשייתה. הפוטנציאל השיווקי אל תוך סין ממקד אף הוא תשומת לב רבה של חברות בינלאומיות, לרבות ישראליות, בשל הגידול העצום בביקוש לשירותים ומוצרים בתוך סין.
למרות האטרקטיביות הברורה לכניסה לפעילות עסקית בסין, ניהול עסקים בסין מחייב הערכות נכונה והכנה טרם הכניסה לסין, אשר בין היתר כוללת הליך מקדים של לימוד הסביבה העסקית והתרבותית והמסגרת המשפטית והרגולטורית בסין. אי נקיטה בהליכים הנדרשים בצורה שקולה ונכונה עלולה להביא לידי נפילת המיזם שלא לצורך.

הדסק מנוהל על ידי עורך דין אבי לוי אשר פועל מזה כ-12 שנים בשוק הסיני בקידום חברות ישראליות, ביצירת התקשרויות ובליווי משפטי. עו"ד אבי לוי מכיר את התרבות הסינית למעלה מ-25 שנים, הוא למד סינית ולימודי סין עוד בשנות ה-80 כאשר סין עדיין הייתה סגורה לכניסת ישראלים.
דסק סין, המגובה בצוות המשרד, הכולל עו"ד, רו"ח וכלכלנים, מספק ללקוחות רבים, לרבות ישראלים, שירותים מסחריים ומשפטיים לאלה המבקשים לעסוק עסקים בסין, כולל מתן מענה רלוונטי בתחומים דוגמת דיני חברות, דיני מיסים, טלקום והייטק, מיזוגים ורכישות.
הדסק פועל בשיתוף פעולה הדוק עם משרדי עורכי דין סיניים ידועים ומהמובילים בסין, ומייצג לקוחות זרים בסין בהשקעות זרות, במתן חוות דעת משפטיות בנושאי מס ובנושאים אחרים הקשורים לדין הסיני, בהתקשרויות חוזיות, בניסוח הסכמי העברת טכנולוגיה, בהקמת מיזמים משותפים, בשיתופי פעולה, במיזוגים ורכישות, ובהקמת חברות בבעלות זרה.

הדסק מייעץ ומסייע ללקוחות המשרד גם בניהול משא ומתן עסקי, על אדמת סין ובנושאים שוטפים אחרים הקשורים בפעילותן של חברות מסחריות בסין.
נשמח מאוד להיפגש לטובת מתן סיוע מסחרי ומשפטי הקשורים באדמת סין, אם משטח מדינת ישראל ואם בדרך של ליווי היזם לסין לטובת ניהול מו"מ עבורו ונקיטת הליכים נדרשים לטובת סגירת מעגל ומתן מענה מסחרי ומשפטי המתיישב עם האינטרסים של הלקוח

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

עשוי לעניין אתכם

ייבוא מוצרים מחו"ל

מאת: אלי דורון, עו"ד

העולם הוא גדול ומעניין - לכל מדינה הפעילות, הפרופיל והתוצרת שלה. מאידך, פלאי הטכנולוגיה, האינטרנט, התחבורה המתקדמת וכו' הפכו את העולם לסוג של כפר גלובלי "קטן", מה שמאפשר לאיש העסקים הישראלי לפעול די בנקל לטובת ייבוא סחורות ממדינות רבות לישראל ו/או לטריטוריות נוספות.

5C - חמשת הסימנים לאבחון סינגפורי

מאת: אודליה כהן שינדורף, עו"ד - ראש דסק דרום מזרח אסיה

אנחנו הישראלים חושבים שאנחנו יודעים לעשות עסקים כי "אותנו הרי אף אחד לא ילמד איך לעשות זאת" אז הרשו לי להציג בפניכם מעט מאחורי הקלעים של תרבות העסקים הסינגפורית - איך המקומיים שופטים את עצמם? איך הם מגדירים אם האיש העומד מולם ורוצה לעשות עסקים?

האם ייצור תחת הסכם OEM מהווה שימוש בסימן מסחרי בסין?

מאת: אבי לוי, עורך דין

פסיקת בית המשפט העליון בסין מהחודש שעבר הביאה עמה בהירות מסוימת בשאלה האם ייצור תחת הסכם OEM מהווה שימוש בסימן מסחרי בסין. ייצור ציוד ומוצרים בסין תחת הסכמי Original equipment manufacturing (OEM) נפוץ מאוד בסין. תחת הסכמי ה- OEM חברה זרה מספקת לחברה סינית דוגמאות מוצר עם סימן מסחרי ומבקשת מחברה הסינית לייצר את אותו המוצר עם אותו סימן מסחרי. במקרים רבים, כל הסחורה מוחזרת למכירה במדינות זרות.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם