מאת: צוות האתר


השופט יעקב וגנר נעתר לפניית עורכי הדין אלי דורון וירון טיקוצקי מפרימת עורכי הדין דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס והצטרף לצוות המשרד. וגנר הוא אחד מהדמויות המוכרות בעולם המשפט החיפאי והפך עם השנים לשם דבר ולסמכות משפטית המוכרת ומכובדת על ידי כולם.

וגנר הוא בוגר הפקולטה העברית בירושלים, שם החל את דרכו המשפטית לפני 41 שנה. הוא שירת בפרקליטות הצבאית ולאחר שירות הקבע, פתח משרד לעריכת דין במשך כ-15 שנה. לפני כ-23 שנה החל את דרכו על כס המשפט במחוז חיפה. הוא כיהן כשופט בבתי המשפט בחדרה וחיפה ולאחר מכן כיהן שבע שנים כסגן נשיא ביהמ"ש השלום בחיפה ולאחר מכן המשיך לכהן כשופט בכיר בבית המשפט ולפני חודש פרש מכס השיפוט.

על הרגשתו לאחר הפרישה סיפר: "העומס כשופט הוא בלתי רגיל וכשפרשתי וסיימתי לכתוב פסקי דין הייתה לי הקלה מסוימת. מצד שני פרשתי בתחושת סיפוק אדירה. הנשיא אהרן ברק אמר ששופט אומר את דברו באמצעות פסקי הדין שלו ומאות פסקי הדין שלי מדברים בעד עצמם. להיות שופט זה לא קל, הרבה התלבטויות, הרבה לילות ללא שינה עד שמגיע הפתרון המשפטי. הייתי ממליץ לעורכי הדין ששוקלים האם להיות שופטים לעשות כן. זה בהחלט חוויה בלתי רגילה".

הצטרפותו של וגנר אל מחלקת ההליכים האלטרנטיביים של המשרד משמחת מאוד, בכך יוכל להנחיל את ניסיונו רב השנים ולהמשיך ולעסוק בעבודה משפטית ובתחומי מומחיותו ולתרום מניסיונו רב השנים. וגנר רואה בהליכים האלטרנטיביים, כמו גישור ובוררות, פתרון לעומס המוטל על בתי המשפט. פיתוח ועשיית הבוררות והגישור לרבות השקעה בקידום נושא ההערכה המוקדמת, הידוע כ-E.N.E) Early Neutral Evaluation) של תיקים אזרחיים עשויים להוביל להקלה משמעותית בפתרון הסכסוכים ובסגירת תיקים שכבר הוגשו לבתי משפט ועם הזמן אף להביא את בעלי הדין בעצמם או באמצעות ב״כ להליכים אלו אף ללא צורך בפתיחת תיק בבית המשפט. ההליך יהיה קצר, מהיר זול וחשאי למי שמעוניין.

וגנר, בן 67, נשוי פלוס שלושה ילדים וארבעה נכדים, מסביר מדוע נענה לפניית עו"ד אלי דורון: "רציתי להתמחות בתחום ההליכים האלטרנטיביים וראיתי שיש לכך כר פורה במשרד וכעת המחלקה הזאת תורחב. הפירמה הפכה לאחת המובילות בארץ ובוודאי בחיפה ואין לי ספק שיחדיו נגיע לשיאים חדשים".

פירמת עורכי הדין DTKG&G מקבלת בברכה את הצטרפותו של השופט וגנר כחלק מהנבחרת המצליחה של המשרד. אנו רואים זכות גדולה וכבוד רב בהצטרפותו של שהשופט בדימוס וגנר אל משרדנו. אין ספק שבהובלתו את מחלקת ההליכים האלטרנטיביים, זו תצמח ותתחזק. זהו חיזוק משמעותי לפירמה שלנו. ניסיונו רב השנים ומזגו הנוח יעניקו ללקוחות שלנו את האפשרות לסיים הליכים במהירות וביעילות. וגנר יסייע בבניית אסטרטגיה משפטית בתיקים, בהערכת סיכויים של הליכים משפטיים בשלבים מוקדמים ובייעוץ משפטי שוטף לפרטים ועסקיים.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גישור חובה בהליכים אזרחיים

מאת: יעקב וגנר שופט בכיר בדימוס, עו"ד בורר ומגשר; סטס קפיליוביץ, משפטן

בשנת 2018, שרת המשפטים איילת שקד, תיקנה את תקנות סדר הדין האזרחי לפיהן, החל מחודש פברואר 2020, בכל תובענה שסכומה או שווי נושאה עולה על 40,000 ₪, תחויב במינוי מגשר לצדדים.

ייעוץ משפטי לתביעות מורכבות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

על התייעצות עם שופט בדימוס, בעל 30 שנות ניסיון, אשר שמע וניהל אין ספור משפטים חשבת? השופט בדימוס - יעקב וגנר, עו"ד, אשר שימש כסגן נשיא בית המשפט השלום בחיפה, נמנה על צוות משרדנו.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם