מאת: אלי דורון, עו"ד


ליווי וסיוע משפטי עבור קבלת ויזה ו/או גרין קארד
למבקשים לעבור לארה"ב, באמצעות עו"ד אמריקאי וישראלי

במרוצת השנים ישראלים רבים מחליטים לעזוב את מדינת ישראל, בגפם ו/או עם משפחתם, לטובת מעבר לארה"ב, כל אחד מטעמיו הוא - מהלך זה מצריך ליווי יסודי ומקצועי. ישנם ישראלים המבקשים לעשות לעזוב את ישראל מטעמי פרנסה ויש המבקשים לעשות כן מטעמים משפחתיים; יש המבקשים לבדוק את גורלם מעבר לים ויש שמאסו בהתנהלות הישראלית; יש המבקשים לצאת מהארץ עם תכניות מוגדרת ומגובשת מראש ויש המבקשים לצאת לחו"ל ורק בהמשך, לאחר שיכירו את המדינה, יחליטו מה לעשות, שם בארה"ב; יש המבקשים לרדת מהארץ לצמיתות ויש המבקשים לרדת לתקופה מוגדרת וברורה לטובת מיזם, מהלך או מטרה - כל אחד ושיקוליו שלו, כל אחד ויעדיו. 

מה שברור הוא שמהלך מסוג זה מחייב התנהלות משפטית וליווי משפטי של מקצוענים, של עו"ד אמריקאי אשר ידע ללוות אותך הישראלי ולהבטיח כי אכן תוכל להגשים את תכניתך, להיכנס ללא קושי לארה"ב ולהישאר בה בהתאם לתכוניתך המקוריות. מה שברור הוא כי ארה"ב הינה מעצמה מסודרת ומאורגנת משפטית וכלכלית כך שאין בנמצא אפשרות מתקבלת על הדעת להימצא במדינה באופן בלתי חוקי ובוודאי שאין בנמצא אפשרות להקים בה עסק ו/או לעבוד בה, אלא אם כן מעמדך ומעמד המתלווים אליך יוסדר ויוגדר בהתאם לדין האמריקאי.

 

כיצד אנחנו יכולים לסייע לך?

לטובת האמור, הוקם במשרדנו דסק אמריקאי – דסק ארה"ב. דסק זה מורכב מעורכי דין דוברי עברית ואנגלית החיים, נכון להיום, בישראל ואשר להם רישיון לעסוק בעריכת דין אמריקאי וניסיון ספציפי בכל הקשור בהתנהלות על אדמת ארה"ב. לצוות זה של משרדנו ניסיון מוכח בייצוג ובטיפול משפטי בארה"ב, לטובת קידום עניינם של אין-ספור לקוחות, אשר לכל אחד מאלה ההתנהלות המשפטית והמקצועית שלו על אדמת ארה"ב. יתרה מזאת, לצוות משרדנו מערך התקשרויות עם עו"ד ואנשי מקצוע אחרים, לאורכה ולרוחבה של ארה"ב, אותם נכון להפעיל, בהתאם לצורך, לטובת מתן מענה לכל לקוח ולקוח ובכלל זה לטובת סיוע לישראלים המבקשים לרדת מהארץ לארה"ב ולטובת התבססות בארה"ב - קבלת מעמד של תושב, קבלת עבודה, הקמת עסק - וקידום כל פעולה אחרת חוקית הנדרשת בארה"ב.

ניסיון משרדנו בתחום הוא רב ויש בו כדי לסייע לך הישראלי להעתיק את מרכז חייך לארה"ב בצורה חלקה ונקייה תוך ניטרול אין-ספור קשיים ובעיות העלולות להתעורר. אנו, על סמך ניסיון עשיר, נדע ללוות אותך משפטית ולנקוט עבורך בשורה של מהלכים וצעדים אשר יש בהם כדי לאפשר לך נחיתה רכה בכל מדינה שתבחר בארה"ב, כשהכל יתבצע על ידנו בחוקיות ובשקיפות בהתאם לדין האמריקאי.


לטובת האמור, נקדם עניינך ללא דיחוי - עו"ד אמריקאי מטעם משרדנו יפגוש אותך כאן בישראל,
יבחן את המקרה וידאג לקדם עבורך את הנדרש לטובת מעברך ומעבר בני ביתך!

פנה אליי כעת לייעוץ ראשוני, עו"ד אלי דורון 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 3.8 ע"י 5 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ייצוג ישראלים שהסתבכו בפלילים בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד

ייצוג וליווי משפטי מיוחד לישראלים שהסתבכו בפלילים בארצות הברית, בסיוע עורך דין פלילי אמריקאי ועורך דין פלילי ישראלי, יוצא משרד המשפטים ורשויות.

תביעות נזיקין בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד

משרדנו כולל דסק ארה"ב מיוחד עם עורכי דין אמריקאים וישראליים המורגלים בייצוג ישראלים אשר קמה להם הזכות להגיש תביעת נזיקין בארה"ב - לחצו כאן לפרטים המלאים.

חוות דעת מומחה לדין האמריקאי

מאת: אלי דורון, עו"ד

דסק ארה"ב של משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח בעלי רישיון אמריקאי המאפשר להם לעסוק בעריכת דין בארה"ב ובכלל זה, לעורך חוות דעת משפטיות הנוגעות בדין האמריקאי..

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם